Nejrychlejším v testu třídy do 125ccm byl Bradley Smith

Britský jezdec týmu Aspar si v dnešním druhém testu ve Valencii zajel pro vedoucí pozici ve výsledkové listině časem 1:40,975 sekundy. Jezdci, kteří ve výsledcích nejsou uvedeni, odpoledne na dráhu nevyjeli.

V úterý byl dopoledne nejrychlejší Marc Marquez s časem 1:40,280sekundy, což byl dneska vůbec nejlepší čas. Španělský jezdec týmu Red Bull Ajo Motorsport, ale do odpoledního bloku jízd už nenastoupil.

Podobnou strategii neabsolvovat odpolední část testu, stejně jako další tři jezdci nejnižší kubatury zvolil Efrén Vázquez, který byl s čase 1:40,674 sekundy dopoledne dokonce druhý nejrychlejší za Marquezem.

Test 125ccm - Valencie, úterý 2. března 2010:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Čas Ztráta
1. Bradley Smith GBR Bancaja Aspar Team Aprilia 01:40,975
2. Pol Espargaró SPA Bainet Derbi Derbi 01:41,012 + 0,037
3. Nicolás Terol SPA Bancaja Aspar Team Aprilia 01:41,359 + 0,384
4. Johann Zarco FRA WTR San Marino Team Aprilia 01:41,627 + 0,652
5. Esteve Rabat SPA BQR Racing Aprilia 01:41,910 + 0,935
6. Marcel Schrotter GER Interwetten Racing Honda 01:42,606 + 1,631
7. Randy Krummenacher SUI Molenaar Racing Aprilia 01:42,719 + 1,744
8. Alberto Moncayo SPA Andalucia Cajasol Aprilia 01:42,753 + 1,778
9. Tomoyoshi Koyama JAP Racing Team Germany Aprilia 01:42,889 + 1,914
10. Aleixis Masbou FRA Ongetta Team Aprilia 01:43,602 + 2,627
11. Sandro Cortese GER Avant Intact Ajo MS Derbi 01:43,665 + 2,690
12. Sturia Fagerhaug NOR AirAsia-Sepang Circuit Aprilia 01:44,213 + 3,238
13. Jonas Folger GER Ongetta Team Aprilia 01:44,258 + 3,283
14. Jasper Iwema NED CBC Corse Aprilia 01:44,326 + 3,351
15. Louis Rossi FRA CBC Corse Aprilia 01:44,444 + 3,469
16. Lorenzo Savadori ITA Metteoni CP Racing Aprilia 01:44,625 + 3,650
17. Luis Salom SPA Lamretta Reparto Corse Lambreta 01:45,448 + 4,473
18. Danny Webb GBR Andalucia Cajasol Aprilia 01:45,453 + 4,478
19. Muhammad Zulfahmi MAL AirAsia-Sepang Circuit Aprilia 01:45,468 + 4,493
20. Adrián Martin SPA Aeroport Castello-AJO Aprilia 01:46,424 + 5,449
21. Luca Marconi ITA Ongetta Team Aprilia 01:46,498 + 5,523
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

5:34 | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
4:41 | Mir slaví: odkaz
4:41 | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz
4:41 | Po prudké změně podmínek na trati byl závod Moto3 zastaven. odkaz
4:40 | Mir se raduje z titulu: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00