Nicky Hayden očekával v Sepangu lepší výsledky

Američan byl po třech dnech na jedenáctém místě.
Jezdec tovární Ducati Nicky Hayden v rozhovoru pro Motocycle News připustil, že od sebe očekával daleko víc než se mu podařilo na dráze v Malajsii předvést.

Američan byl po třech dnech v Sepangu jedenáctý nejrychlejší a dokázal se před něho dostat i nováček v královské kubatuře Mika Kallio, který jede na satelitní Ducati Pramac Racingu.

Pro Motorcycle News Hayden uvedl: „Nějaký pokrok jsem udělal, ale je pravda, že nebyl dostatečný. Očekávám od sebe hodně a čekal jsem, že budu mnohem blíž přední skupině. Je to zklamání a byl bych mnohem radši nejrychlejší a jezdil si tak spokojeně po okruhu.“

„Nic není jednoduché, ale věřím, že to můžu dokázat. Nejsem žádný génius a také jsem si nikdy nemyslel, že to bude snadné. Věděl jsem, že to bude stát hodně práce a úsilí.“

Když srovnáme výsledek Marca Melandriho, který v Sepangu před rokem testoval s Ducati, jeho nejlepší čas zaostal na nejrychlejšího jezdce dne o 2.241 sekundy. V případě Nicky Haydena, který se den po dni zlepšoval to bylo 1.454 sekundy, takže je tu naděje, že stejný osud týmového kolegy Casey Stonera se už nebude opakovat.
  • 18. 2. 2009 17:27 Tom76
10. prosince | Shoya Tomizawa by dnes měl 27 let. odkaz
8. prosince | Alex Rins dnes slaví 22 let.
26. listopadu | Takhle jezdce moc často nevídáme: odkaz
26. listopadu | Od pátku 24. 11. je již možné zakoupit vstupenky na GP České republiky 2018.
23. listopadu | Alex Márquez testuje v Jerezu motocykl MotoGP. Nahradil zraněného Lüthiho. odkaz