Odhalení strojů týmu Trackhouse Racing Foto: Trackhouse Racing

Odhalení strojů týmu Trackhouse Racing | Foto: Trackhouse Racing

Raul Fernandez a Miguel Oliveira Foto: Trackhouse Racing
Stroje týmu Trackhouse Racing Foto: Trackhouse Racing
Oliveirův stroj Foto: motogp.com
Fernandezův stroj Foto: motogp.com
5
Fotogalerie

Nový tým Trackhouse Racing se představil v Los Angeles

Trackhouse Racing, který letos nově vstupuje do MotoGP, představil tento týden v Los Angeles své jezdce a stroje.

Na konci loňské sezóny byl z MotoGP vyřazen tým CryptoDATA RNF Racing a na jeho místo nastoupil americký tým Trackhouse Racing. Nový tým se tento týden oficiálně představil v Los Angeles. Na strojích značky Aprilia, jež na sobě ponesou barvy americké vlajky, budou jezdit Miguel Oliveira a Raul Fernandez.

„Samozřejmě jsem velmi šťastný, že mohu být v USA a zahajovat tento americký projekt v MotoGP™,“ sdělil během týmové prezentace Miguel Oliveira. „Je mi velkým potěšením být součástí rodiny Trackhouse. Nemůžu se dočkat, až začnu novou sezónu a vyjedu s těmito vzrušujícími a velmi soutěživými barvami. Nemůžu se dočkat, až si za pár dní během testu sednu na novou motorku a zahájím sezónu,“ pokračoval Portugalec.

„Dnes můžete poprvé vidět naše letošní barvy,“ sdělil Oliveirův kolega Raul Fernandez. „Podle mě jsou opravdu hezké. Je to skvělá příležitost pro prezentaci americké vlajky. Myslím, že je skvělé, že Amerika bude mít tým v MotoGP™. Je mi obrovským potěšením být tady a ukázat tuto vlajku. Mám opravdu rád USA a jejich lidi. Prezentace byla prostě úžasná. Být tady v Los Angeles je jako sen! Jsem opravdu šťastný a mám z této sezóny skvělý pocit. Myslím, že si to hodně užiju. Uvidíme se na trati!“ uzavřel mladý Španěl.

Zdroj a foto: motogp.com, Trackhouse Racing

Doporučujeme

Články odjinud