Nyní už lze žádat o vrácení vstupného za Grand Prix České republiky

Všichni fanoušci, kteří si zakoupili vstupenku na Grand Prix České republiky 2020, mohou nyní žádat o vrácení vstupného.

Loňská Grand Prix České republiky se kvůli pandemii koronaviru musela jet bez diváků na okruhu. Dle původního plánu měly vstupenky na loňský ročník zůstat v platnosti do letošního roku, nicméně letos se závod nakonec nepojede.

Brno s Grand Prix v roce 2021 nepočítá

Brno s Grand Prix v roce 2021 nepočítá

Od včerejšího dne mají všichni, kteří si zakoupili vstupenku na Grand Prix České republiky 2020, možnost zažádat o vrácení peněz. Žádost je potřeba poslat nejpozději do tří let od zahájení vracení vstupného.  Lhůta pro podání žádosti je tedy od 16. 4. 2021 do 16. 4. 2024.

TIC Brno garantuje zákazníkům, že peníze dostanou zpět do pěti týdnů od odeslání žádosti.

Bližší informace o postupu podání žádosti jsou k dispozici zde: ticbrno.cz/grand-prix-ceske-republiky

Foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.