Nyní už lze žádat o vrácení vstupného za Grand Prix České republiky

Všichni fanoušci, kteří si zakoupili vstupenku na Grand Prix České republiky 2020, mohou nyní žádat o vrácení vstupného.

Loňská Grand Prix České republiky se kvůli pandemii koronaviru musela jet bez diváků na okruhu. Dle původního plánu měly vstupenky na loňský ročník zůstat v platnosti do letošního roku, nicméně letos se závod nakonec nepojede.

Brno s Grand Prix v roce 2021 nepočítá

Brno s Grand Prix v roce 2021 nepočítá

Od včerejšího dne mají všichni, kteří si zakoupili vstupenku na Grand Prix České republiky 2020, možnost zažádat o vrácení peněz. Žádost je potřeba poslat nejpozději do tří let od zahájení vracení vstupného.  Lhůta pro podání žádosti je tedy od 16. 4. 2021 do 16. 4. 2024.

TIC Brno garantuje zákazníkům, že peníze dostanou zpět do pěti týdnů od odeslání žádosti.

Bližší informace o postupu podání žádosti jsou k dispozici zde: ticbrno.cz/grand-prix-ceske-republiky

Foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

2. května | Quartararo potvrdil, že měl během závodu problémy s pravou paží. Kvůli tomuto problému už byl před dvěma lety operován. Nyní zvažuje další operaci, ale zatím ještě nepadlo definitivní rozhodnutí.
2. května | Quartararo si po závodě držel sáček s ledem na pravé paži. Problém s paží tedy pravděpodobně byl důvodem jeho poklesu v dnešním závodě.
2. května | Quartararo dnes dlouho vedl, ale nakonec po potížích skončil až třináctý a v pořadí šampionátu klesl na druhé místo. odkaz
2. května | Dnešní podium v Jerezu: odkaz
2. května | Miller slaví vítězství. odkaz