Oficiální představení týmů MotoGP začínají už tento týden

Jednotlivé týmy MotoGP postupně zveřejňují termíny svých oficiálních prezentací. První je na programu už tento týden.
Oficiální představení týmů MotoGP začínají už tento týden

AKTUALIZACE: Tým Repsol Honda se nakonec představí 22. února. Tým LCR Honda plánuje prezentaci na 19. a 20. února, přičemž 19. února se představí Alex Márquez a o den později Takaaki Nakagami.

Už v únoru se měl konat test MotoGP v Sepangu, ale ten byl kvůli přetrvávající pandemii nového typu koronaviru nakonec zrušen. Testovat se tedy bude až v březnu v Kataru. Oficiální prezentace týmů ovšem začnou už tento týden.

Jednotlivé týmy postupně zveřejňují termíny svých prezentací. Už za pár dnů se představí jezdci Avintie (Luca Marini a Enea Bastianini). Oproti předchozím letům, kdy se prezentací účastnily stovky lidí, budou letos přítomni pouze nezbytní účastníci. Přenos z prezentací bude možné sledovat on-line.

Zde jsou termíny představení jednotlivých týmů (všechny týmy ještě nezveřejnily datum prezentace):

5. února 2021
Avintia Ducati
(Enea Bastianini, Luca Marini)

9. února 2021
Ducati Team
(Jack Miller, Francesco Bagnaia)

11. února 2021 (zatím s otazníkem)
Repsol Honda Team
(Marc Marquez, Pol Espargaro)

12. února 2021
Red Bull KTM Factory Racing
(Brad Binder, Miguel Oliveira)

12. února 2021
Red Bull KTM Tech 3
(Danilo Petrucci, Iker Lecuona)

15. února 2021
Yamaha Factory Racing Team
(Maverick Vinales, Fabio Quartararo)

Tým Petronas původně plánoval přestavení svých jezdců a týmu v Sepangu při testech, které se měly konat tento měsíc. Testy ovšem nakonec byly zrušeny. Tým tedy hledá nový termín.

V případě Aprilie zatím nejenže nebylo oznámeno datum prezentace, ale navíc ještě ani není definitivně rozhodnuto, zda po boku Aleixe Espargara letos pojede Bradley Smith nebo Lorenzo Savadori.

Zdroj: moto.it, foto: Ducati

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.