Oliveira je po operaci ramene, ve Valencii nepojede

Miguel Oliveira se nyní zotavuje po operaci ramene. Ve Valencii nepojede, ale měl by být připraven na předsezónní testy počátkem příštího roku.
Oliveira je po operaci ramene, ve Valencii nepojede

Miguel Oliveira měl problémy s ramenem již delší dobu – konktrétně od konce srpna letošního roku, kdy ve Velké Británii upadl po kontaktu se Zarcem.

Předminulý týden v Austrálii pak měl Oliveira další velký pád, kterým si způsobil další poranění a musel vynechat závod v Austrálii a nakonec i v Malajsii.

Nakagami má za sebou úspěšnou operaci ramene

Nakagami má za sebou úspěšnou operaci ramene

Stav Oliveirova pravého ramene operaci vyžadoval a vzhledem k tomu, že rekonvalescence po takové operaci trvá zhruba tři měsíce, rozhodl se tedy jezdec spolu s týmem, že operace proběhne před koncem letošní sezóny. Podobné rozhodnutí učinil i Takaaki Nakagami, který se také rozhodl podstoupit operaci ramene před koncem sezóny, aby byl v pořádku na předsezónní testy.

Oliveira v Malajsii odjel jen pár kol v prvním tréninku a pak rovnou zamířil zpátky do Evropy, kde podstoupil operaci. Sám jezdec pak na sociálních sítích informoval své fanoušky o tom, že zákrok dopadl úspěšně.

Ve Valencii tedy bude Oliveira chybět, ale v únoru při předsezónních testech už by měl být zase v pořádku.

Zdroj: motor.es, foto: Red Bull KTM Tech 3

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


13:54 | Velkou cenu Teruelu bude muset vynechat Riccardo Rossi, protože měl pozitivní test na koronavirus.
18. října | Marc Márquez dnes napsal na Twitter: "Ahoj všem! Jsem bratr Alexe Márqueze." odkaz
18. října | Takto otec bratrů Márquezových prožíval Alexův boj o vítězství. Nakonec tedy Alex Márquez dojel těsně druhý za Rinsem. odkaz
18. října | Alex Márquez si dnes dojel pro druhé podium v řadě. odkaz
18. října | Joan Mir sice ještě nevyhrál ani jeden závod MotoGP, ale po dnešku je novým vedoucím mužem šampionátu. Je to poprvé od roku 2000, co se do čela šampionátu dostal jezdec Suzuki. odkaz