Otevřou sezónu 2013 čtyři závody na jiných kontinentech?

mamba54  |  28. 06. 2012 11:09

Mě je celkem šumák, kde pojedou. Třeba na Čukotce, hlavně ať v tom kalendáriu zůstane zachováno BRNO na věčné časy!!!

Obrázek indického okruhu je správný minulý rok se na něm jeli F1 tak na youtube z něj budou i videa

odstraneno jannyk F1  |  28. 06. 2012 10:30

teď už jo, Jířa ho vyměnil, ale měla jsem tam fakt špatný :-S

odstraneno jannyk F1  |  28. 06. 2012 08:07

jen čistě subjektivně: nerada bych přišla o Lagunu :-S A taky ekonomicky: pojedou tradičně jen MotoGP, tudíž nižší dvě kubatury ušetří peníze za handrkování se na jeden víkend za velkou louži...Pokud tedy můžu, hlasuju pro zachování závodu v Laguna Seca

myslím, že sa ale uvažovalo o obnovení všech kubatur na laguně, problém byl v tom, že ty nižší byly 2T

odstraneno jannyk F1  |  28. 06. 2012 13:34

jo jo, máš pravdu, 2T byly pro USA nezajímavé/neprodejné, tak proč je tam vláčit, že? Teď by tam klíďo všechny třídy mohly....jééé to by byl nářez ve vývrtce!

Okruh Amerik v Austinu se mi velice líbí, viděl jsem na simulaci F1 průjezd jedním kolem budoucího okruhu a moje srdce vzlétá jako jestřáb- super kombinace rychlé části, vlásenek a převýšení trati- zatím to nejlepší, co jsem od Tilkeho viděl. Hermanne, dobrá práce.

odstraneno jannyk F1  |  27. 06. 2012 18:32

sice prdlajs vím, jak vede trať, ale pokud mohu soudit, tak ta vracečka na obrázku vpravo nahoře může být huuustááá

tam si brzdy pěkně máknou

hastros  |  27. 06. 2012 18:48

Ta trať na obrázku je Shanghai

no nejspíš máš pravdu, hledal jsem na netu a k tomuto obrázku jsem našel popis jako buddh, ale když se podívám na Shanghai, tak je to on. Foto Buddh asi není, jen nákresy.

MadMax F1  |  27. 06. 2012 22:38

Pokud se pojede od prava do leva, tak levá strana gumy dostane pěkně zabrat.

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

9:25 | Dnešní podium MotoGP: odkaz
9:24 | Márquez vítězí podesáté v letošním roce. Pouze v Austinu závod nedokončil, jinak byl vždy první nebo druhý. odkaz
9:23 | Márquezovo dnešní vítězství je jeho čtvrtým v řadě za sebou. Před tím zvítězil v Misanu, Aragonii a v Thajsku. odkaz
9:22 | Márquezův motocykl po průjezdu cílem přestal jet. Márquezovi tedy musel pomoci Syahrin. odkaz
9:19 | Dovi slaví své sté podium kariéry. odkaz