Pád Nicky Haydena v Kataru jeho výkon v Japonsku neovlivní

Američan je téměř ve stoprocentní kondici.
Po tělesné stránce je nepříjemný high-side v kvalifikaci na Velkou cenu Kataru pro Nicky Haydena minulostí. Zítra zahájí páteční trénink a jen možná někde v hloubi mysli bude schovaný tento nepříjemný zážitek ze studené dráhy v Losail.

„Doma mě znovu vyšetřili. Ne, že bych si nevážil nemocnice v Kataru, ale je vždy dobré mít vlastního lékaře a lidi, kterým důvěřujete, když vás vyšetřují,“ řekl ve čtvrtek v Motegi Nicky Hayden.

„Dneska jsem šel vytáhnout dva stehy, které mám na hrudníku, ale lékaři řekli, že to ještě nebylo ve stavu je odstranit, takže je mám i nadále. Vůbec mi nevadí až na to, že mě to někdy svědí.“

Každopádně nehoda v kvalifikaci ovlivnila výkon Nicky Haydena v zahajovacím závodu sezony v Kataru, ale před druhým podnikem v kalendáři závodů světového šampionátu je Američan přesvědčen, že zahájí přípravu na japonskou Grand Prix v téměř perfektní kondici.

„Pro určité věci ještě nejsem stoprocentní, ale pozice na motocyklu pro mě není žáden problém,“ prozradil Nicky Hayden a závěrem uvedl: „Spánek to nijak neovlivnilo a být ve vlastní posteli mi určitě pomohlo. To jen ukazuje, jak úroveň chráničů zad, přileb a bot natolik pokročila, že klidně můžu spadnout, jako teď a být v pořádku.“
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

10. prosince | Shoya Tomizawa by dnes měl 27 let. odkaz
8. prosince | Alex Rins dnes slaví 22 let.
26. listopadu | Takhle jezdce moc často nevídáme: odkaz
26. listopadu | Od pátku 24. 11. je již možné zakoupit vstupenky na GP České republiky 2018.
23. listopadu | Alex Márquez testuje v Jerezu motocykl MotoGP. Nahradil zraněného Lüthiho. odkaz