Pasini ve zbytku letošního roku nahradí Corsiho u týmu Tasca Racing

Simone Corsi a tým Tasca Racing ukončili spolupráci. Už v Brně místo Corsiho pojede jeho krajan Mattia Pasini a bude místo něj jezdit až do konce roku.
Pasini ve zbytku letošního roku nahradí Corsiho u týmu Tasca Racing

Tým Tasca Racing a Simone Corsi, kteří spolupracovali od začátku roku 2018, nyní oznámili, že s okamžitou platností ukončují spolupráci. Corsi letos dokázal bodovat pouze dvakrát – v Texasu a v Katalánsku.

Už počínaje Velkou cenou České republiky pojede místo Corsiho jeho krajan Mattia Pasini a u týmu zůstane až do konce roku. Zkušený Pasini letos zatím neměl dlouhodobé angažmá v Moto2, ale několikrát se objevil v roli náhradníka. Naposledy nahrazoval zraněného Pawiho u týmu Sepang Racing, jenže pak si Pasini zlomil klíční kost a do role náhradníka se tak dostal Jonas Folger.

Pasini je zraněný, Pawiho tedy nahradí Folger

Pasini je zraněný, Pawiho tedy nahradí Folger

„Jsem spokojený, že mohu odjet druhou polovinu sezóny u týmu Tasca Racing. Cílem je dokončovat následující závody v první pětce,“ prohlásil Pasini.

„Vyměnit jezdce nebylo jednoduché rozhodnutí,“ přiznal Enrico Tasca, šéf týmu. „Rád bych poděkoval Simonemu za čas, který jsme spolu prožili. Ale také jsem potěšen, že jezdec jako Mattia se k nám připojí, aby s námi dokončil sezónu,“ řekl dále Tasca.

Zdroj a foto: motogp.com

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


16. července | Johann Zarco dnes slaví 29 let. odkaz
14. července | John McPhee dnes slaví 25 let.
7. července | Za 10 let získal Márquez 10 pole position a 10 vítězství na Sachsenringu. odkaz
7. července | Marc Márquez slaví desáté vítězství na Sachsenringu (včetně výher v nižších třídách). odkaz
7. července | Dnes opět dokázali zvítězit oba bratři Márquezovi a oba nyní vedou šampionát ve své třídě. odkaz