Páteční dění v Alcanizu uzavřel nejlepším časem Pol Espargaro

Jezdci stopětadvacítek udělali tečku za pátečními tréninky v Aragonsku, nejrychlejší byl Pol Espargaro před Marcem Marquezem a Jonasem Folgerem.

Nejnižší kubatura začínala dopoledne v Aragonsku na mokru a odpoledne měla podmínky ještě horší, déšť byl v druhém tréninku silnější. V těchto podmínkách upadli bez následků Peter Sebestyen a Marco Ravaioli.

GP Aragonska - 125 ccm, 2. volný trénink

P. Jezdec Tým Motocykl Čas Ztráta
1 Pol ESPARGARO Tuenti Racing Derbi 2'13.224  
2 Marc MARQUEZ Red Bull Ajo Motorsport Derbi 2'13.868 0.644 
3 Jonas FOLGER Ongetta Team Aprilia 2'14.168 0.944 
4 Nicolas TEROL Bancaja Aspar Team Aprilia 2'14.402 1.178 
5 Bradley SMITH Bancaja Aspar Team Aprilia 2'14.505 1.281 
6 Sandro CORTESE Avant Mitsubishi Ajo Derbi 2'14.779 1.555 
7 Danny WEBB Andalucia Cajasol Aprilia 2'14.949 1.725 
8 Luis SALOM Stipa-Molenaar Racing GP Aprilia 2'14.981 1.757 
9 Adrian MARTIN Aeroport de Castello - Ajo Aprilia 2'16.282 3.058 
10 Marcel SCHROTTER Interwetten Honda 125 Honda 2'16.282 3.058 
11 Tomoyoshi KOYAMA Racing Team Germany Aprilia 2'16.469 3.245 
12 Sturla FAGERHAUG AirAsia - Sepang Int. Circuit Aprilia 2'16.598 3.374 
13 Zulfahmi KHAIRUDDIN AirAsia - Sepang Int. Circuit Aprilia 2'16.615 3.391 
14 Jakub KORNFEIL Racing Team Germany Aprilia 2'17.116 3.892 
15 Esteve RABAT Blusens-STX Aprilia 2'17.955 4.731 
16 Joan PERELLO SAG Castrol Honda 2'18.030 4.806 
17 Randy KRUMMENACHER Stipa-Molenaar Racing GP Aprilia 2'18.134 4.910 
18 Johann ZARCO WTR San Marino Team Aprilia 2'18.222 4.998 
19 Efren VAZQUEZ Tuenti Racing Derbi 2'18.368 5.144 
20 Alberto MONCAYO Andalucia Cajasol Aprilia 2'18.373 5.149 
21 Louis ROSSI CBC Corse Aprilia 2'19.093 5.869 
22 Jasper IWEMA CBC Corse Aprilia 2'19.255 6.031 
23 Josep RODRIGUEZ Hune Racing Aprilia 2'20.351 7.127 
24 Isaac VIÑALES Lambretta Reparto Corse Lambretta 2'20.438 7.214 
25 Pedro RODRIGUEZ Ongetta Team Aprilia 2'22.438 9.214 
  Robin BARBOSA Ongetta Team Aprilia 2'23.996 10.772 
  Peter SEBESTYEN Right Guard Racing Aprilia 2'26.163 12.939 
  Alejandro PARDO Matteoni CP Racing Aprilia 2'27.351 14.127 
  Kevin HANUS Thomas Sabo Team Hanusch Honda 2'27.642 14.418 
  Marco RAVAIOLI Lambretta Reparto Corse Lambretta 2'30.916 17.692 
  Simone GROTZKYJ Fontana Racing Aprilia    

 

5:34 | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
4:41 | Mir slaví: odkaz
4:41 | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz
4:41 | Po prudké změně podmínek na trati byl závod Moto3 zastaven. odkaz
4:40 | Mir se raduje z titulu: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00