Petrucci přestoupí k Tech 3 a Oliveira k tovární KTM

KTM dnes oficiálně potvrdila své jezdecké složení pro rok 2021. Pol Espargaro odchází, Oliveira přestoupí do továrního týmu a nově se přidá Petrucci.

KTM ve čtvrtek odpoledne oficiálně oznámila jezdecké složení pro rok 2021. U týmu Tech 3 budou jezdit Iker Lecuona a nově také Danilo Petrucci, který tedy opouští Ducati.

Do továrního týmu KTM se příští rok přesune Miguel Oliveira a stane se tak týmovým kolegou Brada Bindera, který tedy u továrního týmu zůstává i v další sezóně.

KTM potvrdila, že Espargaro dostal nabídku od Hondy

KTM potvrdila, že Espargaro dostal nabídku od Hondy

Z výše uvedeného vyplývá, že od KTM na konci letošního roku opravdu odejde Pol Espargaro, o němž se už několik týdnů spekuluje, že by mohl zamířit k Hondě a stát se týmovým kolegou Marca Márqueze. Honda to sice stále ještě oficiálně nepotvrdila, nicméně mnohé servery už to delší dobu považují za téměř hotovou věc.

Zdroj: motogp.com, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.