Petrucci přestoupí k Tech 3 a Oliveira k tovární KTM

KTM dnes oficiálně potvrdila své jezdecké složení pro rok 2021. Pol Espargaro odchází, Oliveira přestoupí do továrního týmu a nově se přidá Petrucci.

KTM ve čtvrtek odpoledne oficiálně oznámila jezdecké složení pro rok 2021. U týmu Tech 3 budou jezdit Iker Lecuona a nově také Danilo Petrucci, který tedy opouští Ducati.

Do továrního týmu KTM se příští rok přesune Miguel Oliveira a stane se tak týmovým kolegou Brada Bindera, který tedy u továrního týmu zůstává i v další sezóně.

KTM potvrdila, že Espargaro dostal nabídku od Hondy

KTM potvrdila, že Espargaro dostal nabídku od Hondy

Z výše uvedeného vyplývá, že od KTM na konci letošního roku opravdu odejde Pol Espargaro, o němž se už několik týdnů spekuluje, že by mohl zamířit k Hondě a stát se týmovým kolegou Marca Márqueze. Honda to sice stále ještě oficiálně nepotvrdila, nicméně mnohé servery už to delší dobu považují za téměř hotovou věc.

Zdroj: motogp.com, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


16:17 | I tentokrát proběhlo čištění rychle, takže už se zase jezdí.
16:09 | A je tu opět červená vlajka. Sam Lowes upadl v témže místě jako o něco dříve Edgar Pons. Lowes je naštěstí také v pořádku, ale dráha je opět znečištěna.
15:58 | Dráhu se podařilo poměrně rychle vyčistit, takže přerušení nebylo nijak dlouhé.
15:51 | Edgar Pons po svém pádu varoval soupeře před motocyklem ležícím na dráze. odkaz
15:49 | Trénink třídy Moto2 byl přerušen kvůli nečistotách na dráze, které se tam dostaly po pádu Edgara Ponse. Jezdec je v pořádku. odkaz