Petrucci přestoupí k Tech 3 a Oliveira k tovární KTM

KTM dnes oficiálně potvrdila své jezdecké složení pro rok 2021. Pol Espargaro odchází, Oliveira přestoupí do továrního týmu a nově se přidá Petrucci.

KTM ve čtvrtek odpoledne oficiálně oznámila jezdecké složení pro rok 2021. U týmu Tech 3 budou jezdit Iker Lecuona a nově také Danilo Petrucci, který tedy opouští Ducati.

Do továrního týmu KTM se příští rok přesune Miguel Oliveira a stane se tak týmovým kolegou Brada Bindera, který tedy u továrního týmu zůstává i v další sezóně.

KTM potvrdila, že Espargaro dostal nabídku od Hondy

KTM potvrdila, že Espargaro dostal nabídku od Hondy

Z výše uvedeného vyplývá, že od KTM na konci letošního roku opravdu odejde Pol Espargaro, o němž se už několik týdnů spekuluje, že by mohl zamířit k Hondě a stát se týmovým kolegou Marca Márqueze. Honda to sice stále ještě oficiálně nepotvrdila, nicméně mnohé servery už to delší dobu považují za téměř hotovou věc.

Zdroj: motogp.com, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

23. února | Fausto Gresini zemřel. Spekulace o jeho smrti se objevily už včera, následně však byly vyvráceny. Nyní Gresiniho smrt potvrdil tým Gresini Racing. odkaz
23. února | Během včerejška se objevovaly zprávy, že Fausto Gresini zemřel na koronavirus. Tým tyto informace následně vyvrátil, nicméně dle posledních zpráv je Gresiniho stav velmi kritický. odkaz
17. února | Marc Márquez dnes slaví 28 let. odkaz
16. února | Valentino Rossi dnes slaví 42 let. odkaz
11. února | Fabio Quartararo přiznal, že v prosinci prodělal Covid. Už je ale zase v pořádku. odkaz