Petrucci přestoupí k Tech 3 a Oliveira k tovární KTM

KTM dnes oficiálně potvrdila své jezdecké složení pro rok 2021. Pol Espargaro odchází, Oliveira přestoupí do továrního týmu a nově se přidá Petrucci.

KTM ve čtvrtek odpoledne oficiálně oznámila jezdecké složení pro rok 2021. U týmu Tech 3 budou jezdit Iker Lecuona a nově také Danilo Petrucci, který tedy opouští Ducati.

Do továrního týmu KTM se příští rok přesune Miguel Oliveira a stane se tak týmovým kolegou Brada Bindera, který tedy u továrního týmu zůstává i v další sezóně.

KTM potvrdila, že Espargaro dostal nabídku od Hondy

KTM potvrdila, že Espargaro dostal nabídku od Hondy

Z výše uvedeného vyplývá, že od KTM na konci letošního roku opravdu odejde Pol Espargaro, o němž se už několik týdnů spekuluje, že by mohl zamířit k Hondě a stát se týmovým kolegou Marca Márqueze. Honda to sice stále ještě oficiálně nepotvrdila, nicméně mnohé servery už to delší dobu považují za téměř hotovou věc.

Zdroj: motogp.com, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


3. července | Letošní GP České republiky se opravdu pojede bez diváků, definitivně to potvrdil pořádající Spolek. Již zakoupené vstupenky budou platit na příští rok.
18. června | Jihomoravský kraj dnes podpořil konání GP České republiky v letošním a příštím roce. V úterý už podporu schválili i zastupitelé města Brna.
17. června | Příští týden budou v Misanu testovat některé týmy MotoGP a WSBK.
16. června | Zastupitelé města Brna dnes podpořili konání GP České republiky v letošním i příštím roce. Na oba ročníky Brno přispěje maximálně 60 miliónů korun. Ve čtvrtek bude o GP jednat zastupitelstvo Jihomoravského kraje.
11. června | Nový kalendář MotoGP pro rok 2020 byl zveřejněn. Začne se v červenci v Jerezu. odkaz