Počasí dnes dopoledne omezilo testování v Montmeló

První den testu třídy Moto2 a 125ccm na okruhu v Montmeló ovlivnilo ve středu dopoledne počasí a tak většinu času strávily týmy prací v boxech a v naději na lepší podmínky.

Zástupci třídy Moto2, kteří dopoledne vyjeli na mokrou dráhu okruhu v Barceloně byli jezdci týmu Italtrans STR Roberto Rolfo a Robertino Pietri, kteří si vyzkoušeli své závodní motocyklové prototypy s podvozky Suter.

Roberto Rolfo stačil dopoledne zajet kolem dvaceti kol a s výsledkem byl spokojený, když pro motogp.com uvedl: „Kontakt se strojem už mám dobrý, třebaže déšť z posledních několika dnů nám moc nepomohl. V této chvíli jsem ale spokojen, motorka se zlepšuje a třebaže nastaly nějaké problémy v zahřívání, mám už dobrý pocit.“

„Rád bych to vyzkoušel na suchých pneumatikách, ale teď to byla první zkušenost na mokrých gumách Moto2 a to bylo užitečné,“ pokračoval Rolfo. „V této chvíli nepracujeme na podvozku, ale snažíme se na tomto okruhu získat ten správný cit s motocyklem. V nastavení jsme odvedli dobrou práci v lednu a můžeme udělat ještě víc, ale k tomu potřebujeme lepší podmínky.“

Týmový kolega Roberta Rolfa, Robertino Pietri měl na dráze problémy s motorem, takže dopoledne stačil zajet jen dva okruhy a musel zpátky do boxů, aby spolu s mechaniky dali stroj do provozuschopného stavu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

10. prosince | Shoya Tomizawa by dnes měl 27 let. odkaz
8. prosince | Alex Rins dnes slaví 22 let.
26. listopadu | Takhle jezdce moc často nevídáme: odkaz
26. listopadu | Od pátku 24. 11. je již možné zakoupit vstupenky na GP České republiky 2018.
23. listopadu | Alex Márquez testuje v Jerezu motocykl MotoGP. Nahradil zraněného Lüthiho. odkaz