Pol Espargaro pojede s KTM ještě minimálně další dva roky

Pol Espargaro prodloužil smlouvu s KTM. U týmu zůstane ještě minimálně další dva roky.
Pol Espargaro pojede s KTM ještě minimálně další dva roky

Ve středu vydala KTM oficiální prohlášení, v němž oznámila, že Pol Espargaro pojede u týmu ještě minimálně další dva roky (tedy minimálně do konce roku 2020).

Španělský jezdec Pol Espargaro jezdí s KTM od začátku loňského roku, kdy KTM vstoupila do třídy MotoGP. Za loňský rok mladší z bratrů Espargarových posbíral 55 bodů a v celkovém pořadí šampionátu obsadil sedmnácté místo. V letošním roce je zatím (po třech odjetých závodech) čtrnáctý s osmi body na kontě.

„Bylo velmi jednoduché se rozhodnout,“ prohlásil Polyccio. „Ani jsem neuvažoval o jiné možnosti, protože chci pokračovat v cestě za naším cílem. Nevím, kdy budeme schopni dosáhnout našich cílů, ale jsem si jistý, že to přijde. Chtěl bych poděkovat celému svému týmu a Miku Leitnerovi a Pitu Beirerovi za jejich každodenní práci,“ dodává bývalý šampion Moto2 z roku 2013.

„Pol je velmi důležitou součástí našeho projektu a věříme, že to potvrdil dvěma devátými místy,“ řekl Pit Beirer, ředitel KTM Motorsports. „Jsem velmi spokojený, že můžeme společně pokračovat v dalších dvou letech, protože se musíme nadále zlepšovat,“ dodává Beirer.

Zdroj a foto: KTM

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


22. listopadu | Desátého vítěze jsme se nedočkali. Oliveira dnes v Portugalsku vybojoval své druhé vítězství v MotoGP. odkaz
22. listopadu | Enea Bastianini - šampion Moto2 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Albert Arenas - šampion Moto3 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Poslední letošní závod třídy MotoGP je ještě před námi, ale jména všech tří šampionů pro letošní rok už známe. Šampionem Moto3 se stal Albert Arenas, v Moto2 se z titulu raduje Enea Bastianini. V MotoGP si Joan Mir zajistil titul už minulou neděli.
22. listopadu | Po nehodě v úvodu dnešního závodu musel di Giannantonio do zdravotního střediska na okruhu. odkaz