Pol Espargaro u týmu Repsol Honda v roce 2021?

Dle různých médií už je dohoda mezi Polem Espargarem a týmem Repsol Honda prakticky hotová. Manažer týmu Repsol Honda ovšem nic takového nepotvrdil.

Pro letošní rok mají smlouvu s týmem Repsol Honda Marc a Alex Márquezovi. Sezóna se zatím ještě nerozjela, nicméně už se intenzivně řeší smlouvy na další roky.

V posledních týdnech se hodně spekuluje o tom, že by Pol Espargaro mohl odejít od KTM. Během posledních hodin spekulace ohledně mladšího z bratrů Espargarových ještě posílily, protože mnohé servery (jako například Sky Sport Italia nebo Autosport) píší, že dohoda mezi Espargarem a týmem Repsol Honda už je prakticky hotová a že Alex Márquez s největší pravděpodobností přestoupí do týmu LCR Honda.

Márquez oznámil prodloužení smlouvy: S Hondou zůstane ještě minimálně další čtyři roky

Márquez oznámil prodloužení smlouvy: S Hondou zůstane ještě minimálně další čtyři roky

K celé situaci se pro motogp.com vyjádřil manažer týmu Repsol Honda – Alberto Puig. „HRC vždy přemýšlí o přítomnosti i o budoucnosti své struktury,“ řekl Puig. „Vzhledem k současným okolnostem se letošní sezóna nevyvíjí obvyklým způsobem, ale to neznamená, že by Honda přestala plánovat tu nejlepší možnou budoucnost pro všechny své jezdce, nicméně aktuálně nemáme uzavřené smlouvy s nikým jiným, než jsme dosud oznámili, “dodal.

Z jezdců týmu Repsol Honda a LCR Honda má pro příští rok zatím podepsáno pouze Marc Márquez – ten prodloužil dokonce o čtyři roky, takže má smlouvu až do konce roku 2024.

Zdroj: motogp.com, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


11:40 | Cal Crutchlow dnes slaví 35 let. odkaz
25. října | Závod MotoGP už je sice za námi, ale ještě nás čeká závod třídy Moto2, který se netradičně jede až jako poslední. odkaz
25. října | Devátého vítěze jsme se dnes nedočkali. Morbidelli si připsal své druhé vítězství této sezóny. odkaz
25. října | Navzdory nepříznivému vývoji pandemie koronaviru v mnoha evropských zemích by se poslední tři závody letošního roku měly odjet podle plánu. odkaz
24. října | Danilo Petrucci dnes slaví 30 let. odkaz