Pol Espargaro u týmu Repsol Honda v roce 2021?

Dle různých médií už je dohoda mezi Polem Espargarem a týmem Repsol Honda prakticky hotová. Manažer týmu Repsol Honda ovšem nic takového nepotvrdil.

Pro letošní rok mají smlouvu s týmem Repsol Honda Marc a Alex Márquezovi. Sezóna se zatím ještě nerozjela, nicméně už se intenzivně řeší smlouvy na další roky.

V posledních týdnech se hodně spekuluje o tom, že by Pol Espargaro mohl odejít od KTM. Během posledních hodin spekulace ohledně mladšího z bratrů Espargarových ještě posílily, protože mnohé servery (jako například Sky Sport Italia nebo Autosport) píší, že dohoda mezi Espargarem a týmem Repsol Honda už je prakticky hotová a že Alex Márquez s největší pravděpodobností přestoupí do týmu LCR Honda.

Márquez oznámil prodloužení smlouvy: S Hondou zůstane ještě minimálně další čtyři roky

Márquez oznámil prodloužení smlouvy: S Hondou zůstane ještě minimálně další čtyři roky

K celé situaci se pro motogp.com vyjádřil manažer týmu Repsol Honda – Alberto Puig. „HRC vždy přemýšlí o přítomnosti i o budoucnosti své struktury,“ řekl Puig. „Vzhledem k současným okolnostem se letošní sezóna nevyvíjí obvyklým způsobem, ale to neznamená, že by Honda přestala plánovat tu nejlepší možnou budoucnost pro všechny své jezdce, nicméně aktuálně nemáme uzavřené smlouvy s nikým jiným, než jsme dosud oznámili, “dodal.

Z jezdců týmu Repsol Honda a LCR Honda má pro příští rok zatím podepsáno pouze Marc Márquez – ten prodloužil dokonce o čtyři roky, takže má smlouvu až do konce roku 2024.

Zdroj: motogp.com, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


3. července | Letošní GP České republiky se opravdu pojede bez diváků, definitivně to potvrdil pořádající Spolek. Již zakoupené vstupenky budou platit na příští rok.
18. června | Jihomoravský kraj dnes podpořil konání GP České republiky v letošním a příštím roce. V úterý už podporu schválili i zastupitelé města Brna.
17. června | Příští týden budou v Misanu testovat některé týmy MotoGP a WSBK.
16. června | Zastupitelé města Brna dnes podpořili konání GP České republiky v letošním i příštím roce. Na oba ročníky Brno přispěje maximálně 60 miliónů korun. Ve čtvrtek bude o GP jednat zastupitelstvo Jihomoravského kraje.
11. června | Nový kalendář MotoGP pro rok 2020 byl zveřejněn. Začne se v červenci v Jerezu. odkaz