Poncharal: Právě teď jsme s oběma našimi jezdci spokojeni

Všichni čekají na konečné rozhodnutí Jorge Lorenza.
Poslední červencovou neděli získali jezdci Monster Tech 3 v britské Grand Prix více bodů než jejich kolegové z továrního týmu. Colin Edwards pro sebe a tým získal letos první stupně vítězů v podobě druhého místa a James Toseland dojel na šesté pozici, čímž zopakoval svůj nejlepší výsledek z Assenu.

Pro soukromý tým je to velmi významný úspěch a o to důležitější, že se na něm podíleli oba jejich jezdci, kteří si z úst šéfa týmu Herve Poncharala vyslechli slova chvály za dobře odvedenou práci.

„Colin si tento výsledek zaslouží. Velmi tvrdě pracuje a tolik toho přinesl Yamaze, Bridgestone a týmu. Má rád Anglii, má rád Donington a to je dráha, kde se mu pokaždé daří. Jsme velmi šťastní, že odtud odjíždíme z druhým místem,“ řekl s úsměvem na tváři šéf týmu Monster Tech 3.

Herve Poncharal rovněž pochválil svého druhého jezdce Jamese Toselanda, který vyvinul maximální úsilí, aby před svými domácími fanoušky odčinil svůj výpadek z předchozího roku, když tehdy spadnul už v prvním kole.

„K Jamesovi bych rád řekl, že opravdu zvládl velmi těžký závod. Po celou dobu bojoval a jsem rád také za něho. Bylo hezké vidět všechny ty jásající fanoušky, když mu tleskali a to byl pro nás velmi výrazný týmový výsledek.“

Když Poncharal hovořil o budoucnosti svých dvou jezdců u týmu Monster Tech 3, řekl: „Jorge Lorenzo je právě teď důležitý muž a do té doby než on učiní rozhodnutí ohledně toho, co chce dělat v příštím roce, tak všechna jednání skrz celý paddock jsou pozdržena.“

„Právě teď jsme spokojeni s oběma našimi jezdci. Nyní jsme už trošku za polovinou sezony, ale nechceme učinit žádná rychlá rozhodnutí. Chceme počkat. Pokud Colin s Jamesem dokážou v dalších třech nebo čtyřech závodech zajet podobně, tak proč je měnit. Ale jsme těsně spjati s Yamahou v Japonsku a zda Jorge zůstane nebo nezůstane, musíme zvážit každou možnost,“ řekl závěrem Herve Poncharal z Monster Tech 3.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře