Pons Racing testuje ve Valencii

Na okruhu ve Valencii od středy testuje spolu s Tech3 také tým Pons Racing, který v kategorii Moto2 letos pojede s motocyklem Pons Kalex a dvojicí španělských jezdců Ponsem a Gadeou.

Pro Pons Racing je test ve Valencii další příležitostí pokračovat v hledání správného základního nastavení. Pro mechaniky pak důležitá zkušenost ve spolupráci s oběma závodníky, kteří si na motocykly Pons Kalex teprve zvykají a hledají jeho skutečné limity.

Každý z dvojice Španělů má ve Valencii svůj vlastní stroj a veškerý čas budou věnovat získávání zkušeností a svými poznatky také přispívat jeho dalšímu rozvoji. Technici týmu společně s techniky Kalexu pak budou dál pokračovat v práci, kterou na motocyklech udělali v posledních měsících.

„Doufám, že počasí bude na naši straně, abychom z těchto dvou dnů vytěžili, vzhledem k vývoji prototypů maximum,“ řekl šéf týmu Sito Pons. „Chceme testovat jiné alternativy a dokončit stanovený rozvrh prací. Mimo stavby druhého stroje také pracujeme na různých nastaveních, i když musím říct, že motocykl jezdil vždy velmi dobře, takže to jen potřebujeme přizpůsobit a zlepšit tak jak potřebujeme.“

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

10. prosince | Shoya Tomizawa by dnes měl 27 let. odkaz
8. prosince | Alex Rins dnes slaví 22 let.
26. listopadu | Takhle jezdce moc často nevídáme: odkaz
26. listopadu | Od pátku 24. 11. je již možné zakoupit vstupenky na GP České republiky 2018.
23. listopadu | Alex Márquez testuje v Jerezu motocykl MotoGP. Nahradil zraněného Lüthiho. odkaz