Pořadí po Warm Upu Moto2: 1. Lüthi, 2. Elías, 3. Pešek

Velmi dobrým výkonem se v ranním zahřívacím tréninku předvedl český závodník Matteoni CP Racing Lukáš Pešek, jenž s časem 1´56,516s ztratil na prvního Švýcara jen něco přes jednu desetinu.

Mugello, Itálie

- slunečno
- teplota 24°C
- teplota dráhy 26°C

GP Itálie - Moto2, Warm-Up:

P. Jezdec Země Tým                                                        Motocykl Čas Ztráta
1 Thomas LUTHI SWI Interwetten Moriwaki Moto2 Moriwaki 1'56.345
2 Toni ELIAS SPA Gresini Racing Moto2 Moriwaki 1'56.456 0.111
3 Lukáš PEŠEK CZE Matteoni CP Racing Moriwaki 1'56.516 0.171
4 Yuki TAKAHASHI JPN Tech 3 Racing Tech 3 1'56.552 0.207
5 Sergio GADEA SPA Tenerife 40 Pons Pons Kalex 1'56.582 0.237
6 Andrea IANNONE ITA Fimmco Speed Up Speed Up 1'56.690 0.345
7 Alex DE ANGELIS RSM RSM Team Scot Force GP210 1'56.715 0.370
8 Julian SIMON SPA Mapfre Aspar Team Suter 1'56.779 0.434
9 Raffaele DE ROSA ITA Tech 3 Racing Tech 3 1'56.854 0.509
10 Alex DEBON SPA Aeroport de Castello - Ajo FTR 1'56.865 0.520
11 Jules CLUZEL FRA Forward Racing Suter 1'56.903 0.558
12 Ratthapark WILAIROT THA Thai Honda PTT Singha SAG Bimota 1'56.905 0.560
13 Stefan BRADL GER Viessmann Kiefer Racing Suter 1'56.915 0.570
14 Shoya TOMIZAWA JPN Technomag-CIP Suter 1'56.977 0.632
15 Claudio CORTI ITA Forward Racing Suter 1'57.017 0.672
16 Simone CORSI ITA JIR Moto2 Motobi 1'57.059 0.714
17 Axel PONS SPA Tenerife 40 Pons Pons Kalex 1'57.092 0.747
18 Gabor TALMACSI HUN Fimmco Speed Up Speed Up 1'57.100 0.755
19 Roberto ROLFO ITA Italtrans S.T.R. Suter 1'57.131 0.786
20 Hector FAUBEL SPA Marc VDS Racing Team Suter 1'57.142 0.797
21 Fonsi NIETO SPA Holiday Gym G22 Moriwaki 1'57.405 1.060
22 Alex BALDOLINI ITA Caretta Technology Race Dept I.C.P. 1'57.415 1.070
23 Kenny NOYES USA Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 1'57.425 1.080
24 Anthony WEST AUS MZ Racing Team MZ-RE Honda 1'57.439 1.094
25 Vladimir IVANOV UKR Gresini Racing Moto2 Moriwaki 1'57.471 1.126
26 Mike DI MEGLIO FRA Mapfre Aspar Team Suter 1'57.492 1.147
27 Anthony DELHALLE FRA Blusens-STX BQR-Moto2 1'57.521 1.176
28 Scott REDDING GBR Marc VDS Racing Team Suter 1'57.525 1.180
29 Karel ABRAHAM CZE Cardion AB Motoracing FTR 1'57.544 1.199
30 Mattia PASINI ITA JIR Moto2 Motobi 1'57.639 1.294
31 Arne TODE GER Racing Team Germany Suter 1'57.654 1.309
32 Robertino PIETRI VEN Italtrans S.T.R. Suter 1'57.666 1.321
33 Valentin DEBISE FRA WTR San Marino Team ADV 1'57.761 1.416
34 Xavier SIMEON BEL Holiday Gym Racing Moriwaki 1'57.772 1.427
35 Niccolo CANEPA ITA RSM Team Scot Force GP210 1'57.931 1.586
36 Joan OLIVE SPA Jack & Jones by A.Banderas Promoharris 1'57.968 1.623
37 Bernat MARTINEZ SPA Maquinza-SAG Team Bimota 1'58.144 1.799
38 Yonny HERNANDEZ COL Blusens-STX BQR-Moto2 1'58.312 1.967
39 Vladimir LEONOV RUS Vector Kiefer Racing Suter 1'58.457 2.112
40 Dominique AEGERTER SWI Technomag-CIP Suter 1'58.500 2.155
41 Yannick GUERRA SPA Holiday Gym G22 Moriwaki 1'58.684 2.339
22. října | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
22. října | Mir slaví: odkaz
22. října | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz
22. října | Po prudké změně podmínek na trati byl závod Moto3 zastaven. odkaz
22. října | Mir se raduje z titulu: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00