Pozitivní pocit Iannoneho po testu s Ducati

Andrea Iannone zhodnotil test s Desmosedici GP12 a vyjádřil svoje očekávání smlouvy s Ducaci. Nejspíše to bude juniorka Pramac Ducati.
Pozitivní pocit Iannoneho po testu s Ducati

Andrea Iannone má stále matematickou šanci získat titul ve třídě Moto2. Určitě se soustředí na jeho druhý „domácí závod“ sezóny v italském Misanu, ale nyní se více píše o jeho třídenním testu na Ducati Desmosedici GP12, jež proběhly v Mugellu.

Souvisí to i s jeho možným přechodem do královské třídy na stroj Ducati. Iannone sám připustil, že: „Jsme ve fázi, že už je skoro vše ujednáno, ale ještě chybí oficiální potvrzení. Nicméně každý může hádat, kde budu jezdit příští rok.“

Ital měl premiéru v MotoGP v loňském roce s týmem Pramac Ducati v Mugellu. Test se tehdy konal hned po italské GP. Tentokrát se jednalo o plnohodnotný test s motocyklem o obsahu 1000 ccm, Desmosedici GP12. Andrea k tomu dodal: „Moje dnešní (čtvrtek) nejrychlejší kolo mělo hodnotu 1:48:03 a mé pocity ohledně týmu jsou skvělé, ale není snadné s tímto strojem jezdit. Vůbec jsem neočekával takový čas, takže jsem docela spokojený. Filippo (Preziosi) byl také spokojen, protože to bylo poprvé, kdy jsem opravdu pracoval s celým týmem.“

„Celkově to byl skvělý zážitek. Cítil jsem se docela dobře, ale pro tuto chvíli zůstává prioritou Moto2 a nadcházející GP v Misanu“ dodal Iannone, zatímco oznámení týkající se jeho budoucnosti se očekává v nejbližších dnech.


18. ledna | Jack Miller dnes slaví 26 let. odkaz
14. ledna | Francesco Bagnaia dnes slaví 24 let. odkaz
12. ledna | Maverick Viňales dnes slaví 26 let. odkaz
6. ledna | Iker Lecuona dnes slaví 21 let. odkaz
12. prosince | Filip Salač dnes slaví 19 let.