Pramac Racing bude pokračovat se stejnou jezdeckou sestavou i příští rok

Tým Pramac Racing oznámil, že v příštím roce nebude měnit jezdecké složení. U týmu tedy zůstanou Johann Zarco i Jorge Martin.

Třicetiletý Francouz Johann Zarco už je zkušeným jezdcem královské kubatury. V minulosti vystřídal několik týmů a letos je prvním rokem u Pramacu. Po šesti závodech je na druhém místě průběžného hodnocení šampionátu.

Třiadvacetiletý Španěl Jorge Martin letos jede teprve svůj první rok v MotoGP a hned ve svém druhém závodě v MotoGP si zajistil pole position a následně i první podium, pak se ovšem v Portugalsku zranil a musel vynechat několik závodů. Tento týden v Barceloně už ale bude zpátky.

Jorge Martin je po operaci, rád by se vrátil v Mugellu

Jorge Martin je po operaci, rád by se vrátil v Mugellu

Nyní už je jisté, že oba výše zmínění jezdci budou pokračovat s týmem Pramac Racing i v následujícím roce. Tým to dnes oficiálně potvrdil. Oba jezdci mají smlouvu přímo s Ducati a budou mít k dispozici stroje Ducati Desmosedici GP22.

Zdroj: Pramac Racing, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

20. června | Marc Márquez zůstává králem Sachsenringu. odkaz
20. června | Marc Márquez vítězí poprvé od závodu ve Valencii roku 2019. odkaz
19. června | Dosud posledním českým jezdcem, který v MS silničních motocyklů startoval z pole position, byl Jakub Kornfeil v Brně roku 2018. Zítra na Sachsenringu vystartuje z prvního místa Filip Salač. Českého závodníka v čele startovního roštu tedy uvidíme poprvé po téměř třech letech.
19. června | Takto Filip Salač slavil zisk pole position: odkaz
19. června | Začátek kvalifikace třídy MotoGP musel být kvůli technickým potížím odložen. Začalo se ve 14:19.