Pramac Racing bude pokračovat se stejnou jezdeckou sestavou i příští rok

Tým Pramac Racing oznámil, že v příštím roce nebude měnit jezdecké složení. U týmu tedy zůstanou Johann Zarco i Jorge Martin.

Třicetiletý Francouz Johann Zarco už je zkušeným jezdcem královské kubatury. V minulosti vystřídal několik týmů a letos je prvním rokem u Pramacu. Po šesti závodech je na druhém místě průběžného hodnocení šampionátu.

Třiadvacetiletý Španěl Jorge Martin letos jede teprve svůj první rok v MotoGP a hned ve svém druhém závodě v MotoGP si zajistil pole position a následně i první podium, pak se ovšem v Portugalsku zranil a musel vynechat několik závodů. Tento týden v Barceloně už ale bude zpátky.

Jorge Martin je po operaci, rád by se vrátil v Mugellu

Jorge Martin je po operaci, rád by se vrátil v Mugellu

Nyní už je jisté, že oba výše zmínění jezdci budou pokračovat s týmem Pramac Racing i v následujícím roce. Tým to dnes oficiálně potvrdil. Oba jezdci mají smlouvu přímo s Ducati a budou mít k dispozici stroje Ducati Desmosedici GP22.

Zdroj: Pramac Racing, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

26. června | Jezdci Aprilie dnes slavili. Viňales se poprvé od svého přestupu k Aprilii dostal na podium a Espargaro navzdory kolizi s Quartararem dojel čtvrtý. odkaz
26. června | Quartararo se byl po závodě omluvit Espargarovi... odkaz
26. června | Bagnaia slaví vítězství a Bezzecchi se dnes poprvé v kategorii MotoGP podíval na podium. odkaz
26. června | Dnešní podium v Assenu: odkaz
26. června | Fabio Quartararo dnes neměl dobrý den. V závodě upadl hned dvakrát. Po druhé nehodě už musel definitivně odstoupit. odkaz