Pramac Racing představil svůj letošní stroj

Pramac Racing představil svůj letošní stroj

Ve středu 2. 2. 2022 měl Pramac Racing svou oficiální týmovou prezentaci, na které odhalil svůj nový stroj.

Datum 2. 2. 2022 si pro svou oficiální týmovou prezentaci vybral tým Pramac Racing. Oproti loňskému roku nedošlo ke změnám jezdecké sestavy - u týmu zůstávají Johann Zarco i Jorge Martin. Změna ovšem nastala na pozici týmového manažera - této role se nově zhostil Claudio Calabresi.

„Jsem opravdu šťastný, že budu další sezónu závodit s týmem Pramac Racing,“ sdělil Johann Zarco při týmové prezentaci. „Kontinuita je velmi důležitá k tomu, abychom se mohli zlepšovat a realizovat ambiciózní projekty. S týmem jsme si vybudovali vynikající vztah a jsem velmi spokojený s tím, co jsme v minulé sezóně předvedli. Nemůžu se dočkat, až začnou testy a znovu sednu na motorku. Bude to skvělá sezóna,“ dodal Francouz, který by se letos už jistě rád dočkal svého prvního vítězství v kategorii MotoGP.

„Minulá sezóna byla nejintenzivnější v mém životě,“ přiznal Jorge Martin, který dokázal svou první výhru vybojovat loni - tedy už ve své první sezóně v královské kubatuře. „Zažil jsem řadu velmi silných emocí, okamžiků velkých obtíží, ale také extrémního štěstí. Společně s Pramac Racing jsme začali budovat něco speciálního. Loni jsme položili základy, letos jsme připraveni na velké věci,“ řekl odhodlaný Španěl.

Zdroj, foto a video: Pramac Racing

Doporučujeme

Články odjinud