Předběžná podoba startovního roštu Moto2

Týmy Moto2 nyní uzavírají své jezdecké soupisky pro rok 2010 stejně jak smlouvy s výrobci podvozků a tak postupně vzniká předběžná podoba startovního roštu.

Jak bude definitivně vypadat startovní rošt Moto2 určí až seznam vydaný Mezinárodní motocyklovou federací (FIM) slíbený na první polovinu příštího měsíce, ale na motogpmatters.com už k dnešnímu datu sestavili jeho neoficiální podobu.

Mezi jezdci samozřejmě nechybí oba čeští motocykloví závodníci. S motocyklem RSV je to Karel Abraham z Cardion AB a s Moriwaki Lukáš Pešek z týmu Matteoni Racing.

  Tým Jezdec Podvozek
       
1. Motor Sport 69 Alex Debon FTR
2. Campetella Racing Alex Baldolini Caretta
3. Cardion AB Karel Abraham RSV
4. Technomag CIP Dominique Aegerter Suter
5. Technomag CIP Shoya Tomizawa Suter
6. Interwetten Team Thomas Lüthi Moriwaki
7. Forward Racing Jules Cluzel Suter
8. Forward Racing Ricard Cardus Suter
9. G22 Racing Team Fonsi Nieto Moriwaki
10. G22 Racing Team Yannick Guerra Moriwaki
11. Honda Gresini Toni Elias Moriwaki
12. Honda Gresini Vladimir Ivanov Moriwaki
13. JIR Mattia Pasini TSR
14. Kino Racing Fabricio Perren BQR
15. Mapfre Aspar Julian Simon RSV
16. Mapfre Aspar Mike di Meglio RSV
17. Marc VDS Racing Team Scott Redding Suter
18. Marc VDS Racing Team Vincent Lonbois Suter
19. Matteoni Racing Lukáš Pešek Moriwaki
20. Pons Racing Sergio Gadea Kalex
21. Pons Racing Axel Pons Kalex
22. Promoracing Kenny Noyes Harris
23. Promoracing Joan Olive Harris
24. Racing Team BQR David de Gea BQR
25. Racing Team BQR Bernat Martinez BQR
26. Racing Team Germany Arne Tode Suter
27. Scot Racing Team Niccolo Canepa RapidInside
28. Scot Racing Team Alex de Angelis RapidInside
29. Speedup Gabor Talmacsi FTR
30. Speedup Andrea Iannone FTR
31. Sprint Technology Racing Robertino Pietri Suter
32. Sprint Technology Racing Roberto Rolfo Suter
33. Stop & Go Hector Faubel Suter
34. Stop & Go Ratthapark Wilairot Suter
35. Tech 3 Raffaele de Rosa Tech 3
36. Tech 3 Yuki Takahashi Tech 3
37. Viessman KieferRacing Stefan Bradl Suter
38. Viessman KieferRacing Vladimir Leonov Suter
39. WTR San Marino Valentin Debise ADV
40. WTR San Marino Claudio Corti ADV
41. FB Corse Simone Grotzkyj Bimota
5:34 | Schrotter a Pasini takhle upadli ve druhém kole závodu: odkaz
4:41 | Mir slaví: odkaz
4:41 | Joan Mir - šampion Moto3 pro rok 2017: odkaz
4:41 | Po prudké změně podmínek na trati byl závod Moto3 zastaven. odkaz
4:40 | Mir se raduje z titulu: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00