Předběžné seznamy jezdců všech tříd pro rok 2018

Do zahájení sezony 2018 sice ještě zbývají zhruba tři měsíce, ale předběžné seznamy jezdců všech tříd už jsou nějakou dobu známé.
Předběžné seznamy jezdců všech tříd pro rok 2018

Stejně jako v předchozích letech bude mít Česká republika zástupce ve třídě Moto3, kde pojede Jakub Kornfeil. Jihomoravský závodník zůstává u téhož týmu jako letos, již však nebude mít k dispozici motocykl Peugeot/Mahindra, tentokrát pojede na KTM. V královské kubatuře zůstává Karel Abraham v týmu Aspar.

Moto3

Č. Jezdec Národnost Tým Motocykl
5 JAUME MASIA SPA BESTER CAPITAL DUBAI KTM
7 ADAM NORRODIN MAL PETRONAS SPRINTA RACING HONDA
8 NICOLO BULEGA ITA SKY RACING TEAM VR46 KTM
10 DENNIS FOGGIA ITA SKY RACING TEAM VR46 KTM
11 LIVIO LOI BEL REALE STYLOBIKE KTM
12 MARCO BEZZECCHI ITA MC SAXOPRINT KTM
14 TONY ARBOLINO ITA MARINELLI RIVACOLD SNIPERS HONDA
15 ALONSO LOPEZ SPA ESTRELLA GALICIA 0,0 HONDA
16 ANDREA MIGNO ITA ASPAR TEAM Moto3 KTM
17 JOHN McPHEE GBR CIP KTM
19 GABRIEL RODRIGO ARG RBA BOE RACING TEAM KTM
21 FABIO DI GIANNANTONIO ITA DEL CONCA GRESINI Moto3 HONDA
23 NICCOLO ANTONELLI ITA SIC58 SQUADRA CORSE HONDA
24 TATSUKI SUZUKI JAP SIC58 SQUADRA CORSE HONDA
27 KAITO TOBA JAP HONDA TEAM ASIA HONDA
33 ENEA BASTIANINI ITA LEOPARD RACING HONDA
40 DARRYN BINDER RSA RED BULL KTM AJO KTM
41 NAKARIN ATIRATPHUVAPAT THA HONDA TEAM ASIA HONDA
42 MARCOS RAMIREZ SPA BESTER CAPITAL DUBAI KTM
44 ARON CANET SPA ESTRELLA GALICIA 0,0 HONDA
48 LORENZO DALLA PORTA ITA LEOPARD RACING HONDA
58 JUANFRAN GUEVARA SPA RBA BOE RACING TEAM KTM
65 PHILIPP OETTL GER SUDMETAL SCHEDL GP RACING KTM
71 AYUMU SASAKI JAP PETRONAS SPRINTA RACING HONDA
75 ALBERT ARENAS SPA ASPAR TEAM Moto3 KTM
76 MAKAR YURCHENKO KAZ CIP KTM
84 JAKUB KORNFEIL CZE MC SAXOPRINT KTM
88 JORGE MARTIN SPA DEL CONCA GRESINI Moto3 HONDA

Moto2

Č. Jezdec Národnost Tým Motocykl
4 STEVEN ODENDAAL RSA RW RACING GP NTS
5 ANDREA LOCATELLI ITA ITALTRANS RACING TEAM KALEX
7 LORENZO BALDASSARI ITA PONS HP40 KALEX
9 JORGE NAVARRO SPA FEDERAL OIL GRESINI Moto2 KALEX
10 LUCA MARINI ITA SKY RACING TEAM VR46 KALEX
11 SANDRO CORTESE GER KIEFER RACING KTM
13 ROMANO FENATI ITA MARINELLI RIVACOLD SNIPERS KALEX
16 JOE ROBERTS USA RW RACING GP NTS
20 FABIO QUARTARARO FRA SPEED UP RACING SPEED UP
21 FEDERICO FULIGNI ITA TASCA RACING SCUDERIA Moto2 KALEX
22 SAM LOWES GBR CGBM EVOLUTION KTM
23 MARCEL SCHRÖTTER GER DYNAVOLT INTACT GP SUTER
24 SIMONE CORSI ITA TASCA RACING SCUDERIA Moto2 KALEX
27 IKER LECUONA SPA CGBM EVOLUTION KTM
32 ISAAC VINALES SPA SAG TEAM KALEX
36 JOAN MIR SPA EG 0,0 MARC VDS KALEX
40 HECTOR BARBERA SPA PONS HP40 KALEX
41 BRAD BINDER RSA RED BULL KTM AJO KTM
42 FRANCESCO BAGNAIA ITA SKY RACING TEAM VR46 KALEX
44 MIGUEL OLIVEIRA POR RED BULL KTM AJO KTM
45 TETSUTA NAGASHIMA JAP IDEMITSU HONDA TEAM ASIA KALEX
51 ERIC GRANADO BRA FORWARD RACING TEAM KALEX
52 DANNY KENT GBR SPEED UP RACING SPEED UP
54 MATTIA PASINI ITA ITALTRANS RACING TEAM KALEX
55 HAFIZH SYAHRIN MAL PETRONAS SPRINTA RACING KALEX
62 STEFANO MANZI ITA FORWARD RACING TEAM KALEX
64 BO BENDSNEYDER NED TECH 3 RACING TECH 3
73 ALEX MARQUEZ SPA EG 0,0 MARC VDS KALEX
77 DOMINIQUE AEGERTER SWI KIEFER RACING KTM
87 REMY GARDNER AUS TECH 3 RACING TECH 3
89 KHAIRUL IDHAM PAWI MAL IDEMITSU HONDA TEAM ASIA KALEX
95 JULES DANILO FRA SAG TEAM KALEX
97 XAVI VIERGE SPA DYNAVOLT INTACT GP SUTER

MotoGP

Č. Jezdec Národnost Tým Motocykl
4 ANDREA DOVIZIOSO ITA DUCATI TEAM DUCATI
5 JOHANN ZARCO FRA MONSTER YAMAHA TECH 3* YAMAHA
9 DANILO PETRUCCI ITA OCTO PRAMAC RACING* DUCATI
10 XAVIER SIMEON BEL REALE AVINTIA RACING* DUCATI
12 THOMAS LÜTHI SWI EG 0,0 MARC VDS* HONDA
17 KAREL ABRAHAM CZE PULL&BEAR ASPAR TEAM* DUCATI
19 ALVARO BAUTISTA SPA PULL&BEAR ASPAR TEAM* DUCATI
21 FRANCO MORBIDELLI ITA EG 0,0 MARC VDS* HONDA
25 MAVERICK VINALES SPA MOVISTAR YAMAHA MotoGP YAMAHA
26 DANI PEDROSA SPA REPSOL HONDA TEAM HONDA
29 ANDREA IANNONE ITA TEAM SUZUKI ECSTAR SUZUKI
30 TAKAAKI NAKAGAMI JAP LCR HONDA IDEMITSU* HONDA
35 CAL CRUTCHLOW GBR LCR HONDA CASTROL* HONDA
38 BRADLEY SMITH GBR RED BULL KTM FACTORY RACING KTM
41 ALEIX ESPARGARO SPA APRILIA RACING TEAM GRESINI* APRILIA
42 ALEX RINS SPA TEAM SUZUKI ECSTAR SUZUKI
43 JACK MILLER AUS OCTO PRAMAC RACING* DUCATI
44 POL ESPARGARO SPA RED BULL KTM FACTORY RACING KTM
45 SCOTT REDDING GBR APRILIA RACING TEAM GRESINI* APRILIA
46 VALENTINO ROSSI ITA MOVISTAR YAMAHA MotoGP YAMAHA
53 TITO RABAT SPA REALE AVINTIA RACING* DUCATI
93 MARC MARQUEZ SPA REPSOL HONDA TEAM HONDA
94 JONAS FOLGER GER MONSTER YAMAHA TECH 3* YAMAHA
99 JORGE LORENZO SPA DUCATI TEAM DUCATI

* ... netovární tým

Zdroj: motogp.com, foto: Repsol

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

8:19 | Alex Márquez je po velkém pádu z 1. tréninku připraven na 2. trénink. odkaz
4:52 | Alex Márquez měl v závěru prvního tréninku velký pád. Jezdec poté musel na prohlídku do zdravotního střediska na ok… odkaz
4:28 | A opět prší. odkaz
4:22 | Déšť nebyl nijak vydatný, jezdci jsou zpátky na dráze.
4:15 | V Japonsku prší. Většina jezdců Moto2, kteří mají na programu první trénink, je v boxech.

Harmonogram

GP Japonska, Motegi
Pátek 19. října
Moto3 1. trénink   02:00–02:40
MotoGP 1. trénink   02:55–03:40
Moto2 1. trénink   03:55–04:40
Moto3 2. trénink   06:10–06:50
MotoGP 2. trénink   07:05–07:50
Moto2 2. trénink   08:05–08:50
Sobota 20. října
Moto3 3. trénink   02:00–02:40
MotoGP 3. trénink   02:55–03:40
Moto2 3. trénink   03:55–04:40
Moto3 kvalifikace   05:35–06:15
MotoGP 4. trénink   06:30–07:00
MotoGP 1. kvalifikace   07:10–07:25
MotoGP 2. kvalifikace   07:35–07:50
Moto2 kvalifikace   08:05–08:50
Neděle 21. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00