Předsezónní test slabších tříd se přesouvá do Kataru

V programu předsezónních testů došlo k další změně. Test slabších tříd se bude konat v Kataru.

Letošní sezóna MS silničních motocyklů ještě nezačala, ale kvůli současné pandemii koronaviru už došlo k několika změnám. Velké ceny Ameriky a Argentiny byly odloženy, místo nich se v dubnu pojede druhý závod v Kataru a pak také GP Portugalska. Únorový test MotoGP v Sepangu byl zrušen a následně místo něj byly přidány testovací dny v Kataru.

Oproti původnímu plánu bude katarský test MotoGP delší

Oproti původnímu plánu bude katarský test MotoGP delší

A vzhledem k tomu, že současná situace zůstává nepředvídatelná, nechce Dorna nic riskovat, takže nakonec i test slabších tříd, který se původně měl konat 16. až 18. března v Jerezu, proběhne v Kataru ve dnech 19. až 21. března (tedy jen několik málo dní před prvním závodem roku, kterým je právě GP Kataru).

Zdroj: motogp.com, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.