Představení týmu tovární Ducati - fotografie

Tým tovární Ducati 23. ledna ve 20:00 slavnostně představil své jezdce a nový motocykl pro rok 2020. Dějištěm této prezentace byla italská Bologna.

Přelom ledna a února bývá tradičně spojen s prezentacemi týmů. Ve čtvrtek 23. ledna ve 20:00 absolvoval svou prezentaci tým tovární Ducati.

Během představení byl slavnostně odhalen motocykl Ducati Desmosedici GP20. Postupně se představili Claudio Domenicali (Ducati Motor Holding CEO), Luigi Dall’Igna (generální ředitel Ducati Corse), sportovní ředitel Paolo Ciabatti a šéf týmu Davide Tardozzi. Chybět samozřejmě nemohli ani jezdci.

Ducati bude mít stejnou jezdeckou sestavu jako v loňském roce. Andrea Dovizioso je už dlouholetým jezdcem Ducati. S týmem je od roku 2013, přičemž v posledních třech sezónách byl pokaždé vicemistrem. Danilo Petrucci má před sebou druhý rok u tovární Ducati. Před tím také sedlal motocykl této značky, ale u satelitního týmu Pramac. Kromě závodních jezdců pak byl na prezentaci přítomen i dlouholetý testovací pilot Michele Pirro.

Stejně jako v předchozích letech si tým tovární Ducati pro letošní rok klade za cíl vybojovat mistrovský titul.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


9. srpna | Brad Binder slaví své první vítězství v MotoGP. Byl to jeho teprve třetí závod v této kategorii. odkaz
9. srpna | Jeden blíže nespecifikovaný zaměstnanec Dorny byl pozitivně testován na covid-19. Dotyčný nemá žádné příznaky a nyní se nachází v izolaci v brněnském hotelu. Izolováni byli i lidé, s nimiž došel do bližšího kontaktu.
7. srpna | Luis Salom by dnes slavil 29 let.
4. srpna | Marc Márquez nakonec v Brně nepojede. Nahradí jej Stefan Bradl.
4. srpna | Marc Márquez musel na další operaci. Více informací zde: odkaz