Představení týmu tovární Ducati - fotografie

Tým tovární Ducati 23. ledna ve 20:00 slavnostně představil své jezdce a nový motocykl pro rok 2020. Dějištěm této prezentace byla italská Bologna.

Přelom ledna a února bývá tradičně spojen s prezentacemi týmů. Ve čtvrtek 23. ledna ve 20:00 absolvoval svou prezentaci tým tovární Ducati.

Během představení byl slavnostně odhalen motocykl Ducati Desmosedici GP20. Postupně se představili Claudio Domenicali (Ducati Motor Holding CEO), Luigi Dall’Igna (generální ředitel Ducati Corse), sportovní ředitel Paolo Ciabatti a šéf týmu Davide Tardozzi. Chybět samozřejmě nemohli ani jezdci.

Ducati bude mít stejnou jezdeckou sestavu jako v loňském roce. Andrea Dovizioso je už dlouholetým jezdcem Ducati. S týmem je od roku 2013, přičemž v posledních třech sezónách byl pokaždé vicemistrem. Danilo Petrucci má před sebou druhý rok u tovární Ducati. Před tím také sedlal motocykl této značky, ale u satelitního týmu Pramac. Kromě závodních jezdců pak byl na prezentaci přítomen i dlouholetý testovací pilot Michele Pirro.

Stejně jako v předchozích letech si tým tovární Ducati pro letošní rok klade za cíl vybojovat mistrovský titul.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.