Představení týmu tovární Ducati - fotografie

Tým tovární Ducati 23. ledna ve 20:00 slavnostně představil své jezdce a nový motocykl pro rok 2020. Dějištěm této prezentace byla italská Bologna.

Přelom ledna a února bývá tradičně spojen s prezentacemi týmů. Ve čtvrtek 23. ledna ve 20:00 absolvoval svou prezentaci tým tovární Ducati.

Během představení byl slavnostně odhalen motocykl Ducati Desmosedici GP20. Postupně se představili Claudio Domenicali (Ducati Motor Holding CEO), Luigi Dall’Igna (generální ředitel Ducati Corse), sportovní ředitel Paolo Ciabatti a šéf týmu Davide Tardozzi. Chybět samozřejmě nemohli ani jezdci.

Ducati bude mít stejnou jezdeckou sestavu jako v loňském roce. Andrea Dovizioso je už dlouholetým jezdcem Ducati. S týmem je od roku 2013, přičemž v posledních třech sezónách byl pokaždé vicemistrem. Danilo Petrucci má před sebou druhý rok u tovární Ducati. Před tím také sedlal motocykl této značky, ale u satelitního týmu Pramac. Kromě závodních jezdců pak byl na prezentaci přítomen i dlouholetý testovací pilot Michele Pirro.

Stejně jako v předchozích letech si tým tovární Ducati pro letošní rok klade za cíl vybojovat mistrovský titul.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

2. května | Quartararo potvrdil, že měl během závodu problémy s pravou paží. Kvůli tomuto problému už byl před dvěma lety operován. Nyní zvažuje další operaci, ale zatím ještě nepadlo definitivní rozhodnutí.
2. května | Quartararo si po závodě držel sáček s ledem na pravé paži. Problém s paží tedy pravděpodobně byl důvodem jeho poklesu v dnešním závodě.
2. května | Quartararo dnes dlouho vedl, ale nakonec po potížích skončil až třináctý a v pořadí šampionátu klesl na druhé místo. odkaz
2. května | Dnešní podium v Jerezu: odkaz
2. května | Miller slaví vítězství. odkaz