Představitelé FIM a Dorny navštívili Geo Technology

Švýcaři budou připravovat všechny 600ccm motory třídy Moto2.
Prezident Mezinárodní motocyklové federace Vito Ippolito a zástupce společnosti Dorna Carmelo Ezpeleta ve Švýcarsku navštívili specializovanou firmu, která bude mít na starosti vše kolem pohonných 600ccm motorových jednotek Hondy, pro novou třídu Moto2.

Firma Geo Technology sídlí ve švýcarském Roche, městečku nedaleko Lausanne. Ve vedení stojí Osamu Goto, respektovaný inženýr a konstruktér, jenž pracoval pro Hondu a Ferrari ve formuli 1. Tato švýcarská firma pak bude v roce 2010 zajišťovat veškerou údržbu a přípravu 600ccm pohonných jednotek Hondy, jednotného motoru kategorie Moto2.

Oba vysocí představitelé světa motocyklových závodů měli příležitost zkontrolovat první motor Moto2 a s výsledkem práce Geo Technology byli velmi spokojení, protože do Švýcarska dorazila 600ccm motorová jednotka teprve nedávno.

Carmelo Ezpeleta, šéf promotéra závodů MotoGP Dorny k návštěvě u švýcarské firmy uvedl: „Představitelé FIM spolu s prezidentem a námi navštívili Geo Technology, všechno jsme si prohlédli a jsme velmi spokojeni s prací, kterou tito lidé odvádějí.“
17:36 | Francesco Bagnaia pojede příští rok v MotoGP u týmu Pramac Racing.
10:50 | Tým Repsol Honda představil svůj motocykl pro rok 2018: odkaz
10:49 | Již je to oficiální. Folgera nahradí Syahrin.
18. února | Márquez po pádu v zatáčce č. 12: odkaz
18. února | Na thajskou dráhu dnes zavítal had: odkaz