Prezentace Fiat Yamahy letos proběhne v Malajsii

Tovární tým Yamahy MotoGP představí složení týmu a jejich barvy pro rok 2010 čtvrtého února během prvního předsezonního testu na závodním okruhu v Sepangu.

Tým Valentina Rossiho a Jorge Lorenza tentokrát nebude pokračovat ve stejném duchu oficiálních virtuálních představení projektu Fiat Yamahy MotoGP, ale svůj nejnovější model prototypu YZR-M1 a týmové barvy pro rok 2010 představí na okruhu, kde oba jezdci zahájí svou přípravu na novou sezonu.

Rozhovory dvojice továrních jezdců přijdou na řadu po skončení testovacího dne. Valentino Rossi a Jorge Lorenzo budou s médii hovořit o svém názoru na výkon nového prototypu Yamahy nebo o jejich očekáváních v roce 2010. Tiskové konference se rovněž zúčastní oba jejich manažeři Davide Brivio a Wilco Zeelenberg.

Yamaha spolu s Valentinem Rossim v letošním roce obhajuje zlato z předchozích dvou ročníků mistrovství světa, kde vyhráli v soutěži jezdců, týmů a značek. Stejně tak je favoritem na letošní mistrovský titul Italův týmový kolega Jorge Lorenzo. Nicméně oběma jezdcům továrního týmu letos vyprší smlouva s Yamahou.

10. prosince | Shoya Tomizawa by dnes měl 27 let. odkaz
8. prosince | Alex Rins dnes slaví 22 let.
26. listopadu | Takhle jezdce moc často nevídáme: odkaz
26. listopadu | Od pátku 24. 11. je již možné zakoupit vstupenky na GP České republiky 2018.
23. listopadu | Alex Márquez testuje v Jerezu motocykl MotoGP. Nahradil zraněného Lüthiho. odkaz