Prezentace týmu Peugeot MC Saxo Print proběhla v Drážďanech

Tým, v němž bude letos nově jezdit český závodník Jakub Kornfeil, se představil v Drážďanech.

V Německu proběhlo představení týmu Peugeot MC Saxo Print. Odehrálo se v Drážďanech, kde sídlí sponzor týmu – tiskárny Saxo Print.

V centru Drážďan, před operní scénou Saské opery, se představili Jakub Kornfeil, Patrik Pulkkinen a další členové týmu.

Jakub Kornfeil je již dlouholetým účastníkem světového šampionátu silničních motocyklů. Poprvé se v MS objevil už v roce 2009. Za svou kariéru zatím třikrát vystoupil na stupně vítězů. V roce 2015 dojel druhý ve Velké Británii a třetí ve Valencii. Loni obsadil druhé místo v GP Malajsie. V předchozích dvou letech jezdil s týmem Drive M7 SIC Racing Team. Nyní má před sebou první rok u týmu Peugeot MC Saxo Print.

Druhým jezdcem týmu bude mladý Fin Patrik Pulkkinen. Tento zatím stále ještě patnáctiletý závodník (šestnácté narozeniny oslaví ještě před zahájením sezóny) je úplným nováčkem v Moto3. Dosud jezdil v Red Bull Rookies Cupu.

Zdroj: Peugeot MC SAXOPRINT