Foto: Prima Pramac Racing

| Foto: Prima Pramac Racing

 Foto: Prima Pramac Racing
 Foto: Prima Pramac Racing
 Foto: Prima Pramac Racing
 Foto: Prima Pramac Racing
8
Fotogalerie

Prima Pramac Racing ukázal své letošní stroje

Prima Pramac Racing tento týden představil svůj tým. Jezdecké složení zůstává stejné jako loni. S týmem pokračují Johann Zarco a Jorge Martin.

Tým Prima Pramac Racing má před sebou dvaadvacátou sezónu v MotoGP v řadě a zároveň druhou ve spolupráci se společností Prima Assicurazioni. Jezdecké složení se nemění. U týmu zůstávají Johann Zarco i Jorge Martin. Oba budou mít k dispozici tovární verze motocyklu Ducati Desmosedici GP23. Stroje ponesou bílo-červeno-fialové zbarvení.

„S týmem Pramac budu jezdit už třetím rokem a jsem velmi šťastný, že mohu opět nosit tyto barvy,“ sdělil při týmové prezentaci Johann Zarco. „Máme skvělý tým, skvělou motorku a já mám s Jorgem výborný vztah, řekl bych, že jsou tam všechny ingredience k tomu, abychom měli výbornou sezónu a možná… kdo ví? Možná se nám povede i vyhrát,“ řekl dále Francouz.

„Už se nemůžu dočkat, až se se svým týmem opět pustím do práce,“ prozradil Jorge Martin. „Loňský rok byl specifický, měli jsme několik velmi těžkých chvil, ale díky tomu jsem silnější. Mám velké plány a ambice. Vím, že jsme s týmem schopni dokázat velké věci. Až v Sepangu usednu do sedla své Ducati, uvidím, jak se všechna tvrdá práce odvedená během zimní přestávky vyplatila. Jsme připraveni! Já jsem připraven!“ uzavřel Martin.

Zdroj a foto: Prima Pramac Racing

Doporučujeme

Články odjinud