Pro nejlepší čas třídy 125ccm si zajel Marc Marquez

Na prvních čtyřech místech v neděli skončili španělští jezdci Marc Marquez, Pol Espargaró, Efrén Vazquéz a Nicolas Terol. Český jezdec týmu Germany Racing Jakub Kornfeil, druhý den testu ukončil s osmnáctým časem.

Druhý oficiální test nižších kubatur předčasně skončil pro Itala Lorenza Savadoriho z Matteoni CP Racing, který v posledních minutách sobotního testu havaroval, což pro něho nedopadlo dobře, protože mu diagnostikovali drobnou zlomeninu v levé ruce.

Test třídy 125ccm pokračuje svým závěrečným dnem v pondělí 8. března 2010.

Test 125ccm, Jerez de la Frontera - neděle 7. března 2010:

P. Jezdec Tým Motocykl Čas
1. Marc MARQUEZ RED BULL AJO MOTORSPORT APRILIA 1:47.473
2. Pol ESPARGARO BAINET DERBI DERBI 1:47.757
3. Efren VAZQUEZ BAINET DERBI DERBI 1:48.496
4. Nicolas TEROL BANCAJA ASPAR TEAM APRILIA 1:49.199
5. Bradley SMITH BANCAJA ASPAR TEAM APRILIA 1:49.350
6. Danny WEBB ANDALUCIA CAJASOL APRILIA 1:49.456
7. Esteve RABAT BQR RACING APRILIA 1:49.663
8. Alberto MONCAYO ANDALUCIA CAJASOL APRILIA 1:49.911
9. Randy KRUMMENACHER MOLENAAR RACING APRILIA 1:49.929
10. Sandro CORTESE AVANT INTACT AJO MOTORSPO DERBI 1:50.258
11. Marcel SCHROTTER INTERWETTEN HONDA 125 HONDA 1:50.335
12. Johann ZARCO WTR SAN MARINO TEAM APRILIA 1:50.795
13. Sturla FAGERHAUG AIRASIA-SEPANG INT.CIRCUIT APRILIA 1:50.925
14. Jonas FOLGER ONGETTA TEAM APRILIA 1:51.691
15. Tomoyoshi KOYAMA RACING TEAM GERMANY APRILIA 1:51.781
16. Alexis MASBOU ONGETTA TEAM APRILIA 1:51.962
17. Luis SALOM LAMBRETTA REPARTO CORSE LAMBRETT 1:52.206
18. Jakub KORNFEIL RACING TEAM GERMANY APRILIA 1:52.255
19. Jasper IWEMA CBC CORSE APRILIA 1:52.258
20. Adrian MARTIN AEROPORT DE CASTELLO-AJO APRILIA 1:52.560
21. Louis ROSSI CBC CORSE APRILIA 1:52.688
22. Muhammad ZULFAHMI AIRASIA-SEPANG INT.CIRCUIT APRILIA 1:53.868
23. Luca MARCONI ONGETTA TEAM APRILIA 1:54.485
24. Marco RAVAIOLI LAMBRETTA REPARTO CORSE LAMBRETT 2:05.652

 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

7:32 | Přerušení bylo krátké, už se opět jede.
7:30 | Po několika pádech byl trénink Moto2 přerušen kvůli stavu dráhy. Je potřeba vyčistit.
6:00 | Fenatiho velký pád: odkaz
3:09 | Gardnerův pád: odkaz
1:46 | Pád Bulegy a Caneta: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00