Provizorní seznam FIM pro kubaturu do 125ccm

Mezinárodní motocyklová federace zveřejnila provizorní seznam jezdců a týmů nejnižší kubatury do 125ccm pro sezonu 2011.
Provizorní seznam FIM pro kubaturu do 125ccm

Spolu s dlouho očekávaným seznamem jezdců a týmů přichází dobrá zpráva v podobě Jakuba Kornfeila, českého závodníka, který pro letošní sezonu figuruje spolu s Harry Staffordem u týmu Ongetta – Centro Seta.

FIM - provizorní seznam jezdců pro sezonu 2011, 125ccm:


Jezdec Země # Tým Motocykl
1. MORCIANO Luigi ITA 3 Team Italia - FMI Aprilia
2. ZARCO Johann FRA 5 Ajo Motorsport Derbi
3. VÁZQUEZ Efrén SPA 7 Ajo Motorsport Derbi
4. CORTESE Sandro GER 11 Racing Team Germany Aprilia
5. KARTHEININGER Daniel GER 12 Caretta Technology Race DPT KTM
6. GROTZKYJ Simone ITA 15 Worldwide Race Aprilia
7. MACKENZIE Taylor GBR 17 Worldwide Race Aprilia
8. TEROL Nicolas SPA 18 Bancaja Aspar Team Aprilia
9. TONUCCI Alessandro ITA 19 Team Italia - FMI Aprilia
10. STAFFORD Harry GBR 21 Ongetta – Centro Seta Aprilia
11. MONCAYO Alberto SPA 23 Andalucia Cajasol Aprilia
12. VINALES Maverick SPA 25 PEV-Blusens-SMX-Paris Hilton Aprilia
13. MARTIN Adrian SPA 26 Motorsport 69 Aprilia
14. PEDONE Giulian SWI 30 Worldwide Race Aprilia
15. AJO Niklas FIN 31 TT Motion Events Racing Aprilia
16. SALOM Luis SPA 39 Molenaar Racing Aprilia
17. GADEA Sergio SPA 40 PEV-Blusens-SMX-Paris Hilton Aprilia
18. MAURIELLO Francesco ITA 43 WTR Ten 10 Racing Aprilia
19. OLIVIERA Miguel POR 44 Andalucia Cajasol Aprilia
20. KENT Danny GBR 52 Red Bull Ajo Motorsport Derbi
21. IWEMA Jasper NIZ 53 Molenaar Racing Aprilia
22. FAUBEL Hector SPA 55 Bancaja Aspar Team Aprilia
23. KHAIRUDDIN Zulfahmi MAL 63 AirAsia - SIC - AJO Derbi
24. KUMAR Sarath IND 63 WTR Ten 10 Racing Aprilia
25. KOYAMA Tomoyoshi JAP 71 Racing Team Germany Aprilia
26. KRISTIANSSON Alexander SWE 72 Matteoni Racing Aprilia
27. ONO Hiroki JAP 76 Caretta Technology Race DPT KTM
28. SCHRÖTTER Marcel GER 77 Mahindra Racing Mahindra
29. KORNFEIL Jakub CZE 84 Ongetta – Centro Seta Aprilia
30. FOLGER Jonas GER 94 Red Bull Ajo Motorsport Derbi
31. ROSSI Louis FRA 96 Matteoni Racing Aprilia
32. WEBB Danny GBR 99 Mahindra Racing Mahindra
6:00 | Fenatiho velký pád: odkaz
3:09 | Gardnerův pád: odkaz
1:46 | Pád Bulegy a Caneta: odkaz
17. října | Maria Herrera v Austrálii nahradí zraněného Arenase.
16. října | Dominique Aegerter byl dodatečně diskvalifikován z GP San Marina kvůli použití nepovoleného oleje. Přijde tak o vítězství.

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00