Provizorní seznam FIM pro kubaturu Moto2

V třídě šestistovek je potvrzeno osmatřicet závodníků a letos bohužel bez zastoupení jezdce z České republiky.
Provizorní seznam FIM pro kubaturu Moto2

Mezinárodní motocyklová federace dnes zveřejnila startovní listinu třídy Moto2 pro rok 2011. Seznam tvoří osmatřicet závodníků, což je o dva méně než v premiérovém ročníku střední kubatury šestistovek. Chybí například maďarský závodník Gábor Talmácsi a jeho český kolega Lukáš Pešek.

FIM - provizorní seznam jezdců pro sezonu 2011, Moto2:


Jezdec Země # Tým Motocykl
1 CORSI Simone ITA 3 Ioda Racing Project Ioda (FTR)
2 KRUMMENACHER Randy SWI 4 GP Team Switzerland Kiefer Racing Kalex
3 NOYES Kenny USA 9 Avintia – STX FTR
4 NIETO Fonsi SPA 10 G22 Racing Team Moriwaki
5 LÜTHI Thomas SWI 12 Interwetten Paddock M2 Racing Suter
6 WEST Anthony AUS 13 MZ Racing Team MZ-RE Honda
7 WILAIROT Ratthapark THA 14 SAG Team FTR
8 DE ANGELIS Alex ITA 15 JIR Moto2 Motobi
9 CLUZEL Jules FRA 16 Forward Racing Team Suter
10 FORES Javier SPA 21 Mapfre Aspar Team Suter
11 BALDOLINI Alex ITA 25 Forward Racing Team Suter
12 IANNONE Andrea ITA 29 Speed Master Suter
13 RABAT Esteve SPA 34 Blusens STX FTR
14 DE ROSA Raffaele ITA 35 G22 Racing Team Moriwaki
15 KALLIO Mika FIN 36 Marc VDS Racing Suter
16 SMITH Bradley GBR 38 Tech3 Racing Tech3
17 PIETRI Robertino VEN 39 Italtrans Racing Team Suter
18 ESPARGARÓ Aleix SPA 40 Pons Racing Pons Kalex
19 ESPARGARÓ Pol SPA 44 HP Tuenti Speed Up Speed Up (FTR)
20 REDDING Scott GBR 45 Marc VDS Racing Suter
21 COGHLAN Kevin GBR 49 Motorsport 69 FTR
22 PIRRO Michele ITA 51 Gresini Racing Moto2 Moriwaki
23 DEBISE Valentin FRA 53 Speed Up Speed Up (FTR)
24 SOFUOGLU Kenan TUR 54 Technomag CIP Suter
25 SIMÓN Julián SPA 60 Mapfre Aspar Team Suter
26 DI MEGLIO Mike FRA 63 Tech3 Racing Tech3
27 HERNANDEZ Santiago COL 64 SAG Team FTR
28 BRADL Stefan GER 65 Viessmann Kiefer Racing Kalex
29 HERNANDEZ Yonny COL 68 Blusens STX FTR
30 CORTI Claudio ITA 71 Italtrans Racing Team Suter
31 TAKAHASHI Yuki JAP 72 Gresini Racing Moto2 Moriwaki
32 PASINI Mattia ITA 75 Ioda Racing Project Ioda (FTR)
33 NEUKIRCHNER Max GER 76 MZ Racing Team MZ-RE Honda
34 AEGERTER Dominique SWI 77 Technomag CIP Suter
35 PONS Axel SPA 80 Pons Racing Pons Kalex
36 CARDUS Ricard SPA 88 QMMF Racing Team Moriwaki
37 MÁRQUEZ Marc SPA 93 Team Catalunya Caixa Repsol Suter
38 AL NAIMI Mashel QAT 95 QMMF Racing Team Moriwaki
15:17 | Maria Herrera v Austrálii nahradí zraněného Arenase.
16. října | Dominique Aegerter byl dodatečně diskvalifikován z GP San Marina kvůli použití nepovoleného oleje. Přijde tak o vítězství.
16. října | Nemocný Folger nepojede ani v Austrálii. Nahradí jej Broc Parkes.
16. října | Narozeniny dnes slaví Casey Stoner (32 let), Andrea Locatelli (21 let) a Nicolo Bulega (18 let).
15. října | Závod Moto3 vyhrál Fenati, Mir bez bodů, takže o titulu ještě není rozhodnuto.

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00