První den ve Valencii nejrychlejší Toni Elías

V pondělí byl nejrychlejším jezdcem na dráze okruhu Ricardo Torma ve Valencii domácí jezdec Toni Elías na motocyklu Moriwaki v barvách Gresiniho týmu.

 

Test Moto2 - Valencie, pondělí 1. března 2010:

P. Jezdec Stát Tým Motocykl Čas Ztráta
1. Toni Elías SPA Gresini Racing Moriwaki 01:37,530
2. Julian Simon SPA Mapfre Aspar Team RSV 01:37,548 + 0,018
3. Kenny Noyes USA Jack&Jones-Banderas Promoharis 01:37,692 + 0,162
4. Claudio Corti ITA Forward Racing Suter 01:37,729 + 0,199
5. Vladimir Ivanov RUS Gresini Racing Moriwaki 01:38,040 + 0,510
6. Yuki Takahashi JAP Tech 3 Racing Tech 3 01:38,089 + 0,559
7. Yonny Hernandez COL Blusens-STX BQR-M2 01:38,354 + 0,824
8. Karel Abraham CZE Cardion AB Motoracing RSV 01:38,644 + 1,114
9. Anthony West AUS MZ Racing Team MZ 01:38,662 + 1,132
10. Niccolo Canepa ITA Scot Racing Team Scot 01:38,671 + 1,141
11. Raffaele De Rosa ITA Tech 3 Racing Tech 3 01:38,727 + 1,197
12. Thomas Lüthi SUI Interwetten Moriwaki Moriwaki 01:38,784 + 1,254
13. Jules Cluzel FRA Forward Racing Suter 01:38,857 + 1,327
14. Mike Di Meglio FRA Mapfre Aspar Team RSV 01:38,882 + 1,352
15. Alex De Angelis SMA Scot Racing Team Scot 01:38,899 + 1,369
16. Dominique Aegerter SUI Technomag-CIP Suter 01:38,988 + 1,458
17. Joan Olive SPA Jack&Jones-Banderas Promoharis 01:39,331 + 1,801
18. Axel Pons SPA Pons Racing Pons Kalex 01:39,351 + 1,821
19. Sergio Gadea SPA Pons Racing Pons Kalex 01:39,483 + 1,953
20. Fonsi Nieto SPA G22 HolydayGym Moriwaki 01:39,582 + 2,052
21. Stefan Bradl GER Viessmann Kiefer Racing Suter 01:39,655 + 2,125
22. Alex Debon SPA Aeroport Castello-AJO FTR 01:39,691 + 2,161
23. Mattia Pasini ITA JiR Moto2 TSR 01:39,701 + 2,171
24. Shoya Tomizawa JAP Technomag-CIP Suter 01:39,720 + 2,190
25. Scott Redding GBR Marc VDS Racing Team Suter 01:39,782 + 2,252
26. Valentin Debise FRA WTR San Marino Team ADV 01:40,062 + 2,532
27. Mashel Al Naimi QAT Blusens-STX BQR-M2 01:40,076 + 2,546
28. Gabor Talmacsi HUN Speed Up Speed Up 01:40,134 + 2,604
29. Alex Baldolini ITA Caretta Technology Race I.C.P. 01:40,567 + 3,037
30. Vladimir Leonov RUS Vector Kiefer Racing Suter 01:40,867 + 3,337
31. Arne Tode GER Racing Team Germany Suter 01:41,011 + 3,481
32. Robertino Pietri VNZ Italtrans S.T.R. Suter 01:41,148 + 3,618
33. Yanninck Guerra SPA G22 HolydayGym Moriwaki 01:41,206 + 3,676
34. Lukáš Pešek CZE Matteoni CP Racing Moriwaki 01:41,245 + 3,715
35. Vincent Lonbois BEL Marc VDS Racing Team Suter 01:41,254 + 3,724
36. Andrea Iannone ITA Speed Up Speed Up 01:42,651 + 5,121
37. Simone Corsi ITA JiR Moto2 TSR 01:44,327 + 6,797
5:39 | Michelin zůstane v MotoGP minimálně do roku 2023.
3:39 | Nakagami smetl Ponse: odkaz
3:01 | Lorenzův velký pád: odkaz
20. října | Přerušení bylo krátké, už se opět jede.
20. října | Po několika pádech byl trénink Moto2 přerušen kvůli stavu dráhy. Je potřeba vyčistit.

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00