Randy De Puniet si už snad všechnu smůlu vybral dneska

Během kvalifikace havaroval a zítra startuje desátý.
Klepněte pro větší obrázekKvalifikace na domácí Velkou cenu Francie se Randy De Punietovi z LCR Hondy moc nepodařila. První motocykl, který měl perfektně nastavený rozbil v jedné ze zatáček okruhu v Le Mans a na náhradní RC212V už nedokázal podat stejně dobrý výkon.

Zítra bude Francouz startovat z desátého místa a ve čtvrté řadě startovního roštu mu budou dělat společnost jedenáctý Toni Elías a dvanáctý James Toseland. Pro jezdce LCR Hondy to zítra bude velmi náročný start.

„Nejsem spokojený s výsledkem své kvalifikace, protože jsem na začátku chyboval a přišel o nějaký čas na dráze,“ řekl dnes desátý Randy De Puniet, který během kvalifikace v nájezdu do jedné ze zatáček pádem zlikvidoval svou Hondu a musel si dojít pro náhradní.

„Pravděpodobně jsem brzdil na bílé čáře a její povrch byl ještě stále mokrý,“ krátce uvedl ke svému pádu Francouz. „Odvedli jsme dobrou práci a stroj byl na velmi dobré technické úrovni, ale po nehodě jsem naskočil na druhý motocykl a na něm už nedokázal zajet perfektní kolo. Zvlášť v mém posledním kole, když byl na dráze tak silný provoz.“

„Nicméně máme správné nastavení pro závod a musíme dobře odstartovat a jet okamžitě dopředu. Prvních šest jezdců je velmi rychlých a proto budu muset vyvinout maximální úsilí, abych se umístil co nejlépe,“ řekl závěrem De Puniet.
10. prosince | Shoya Tomizawa by dnes měl 27 let. odkaz
8. prosince | Alex Rins dnes slaví 22 let.
26. listopadu | Takhle jezdce moc často nevídáme: odkaz
26. listopadu | Od pátku 24. 11. je již možné zakoupit vstupenky na GP České republiky 2018.
23. listopadu | Alex Márquez testuje v Jerezu motocykl MotoGP. Nahradil zraněného Lüthiho. odkaz