Randy De Puniet zůstane v roce 2010 s týmem LCR Hondy

Pro Francouze je to celkem pátá sezona u Cecchinelliho týmu.
Klepněte pro větší obrázekV úterý Randy De Puniet v Paříži podepsal prodloužení svého kontraktu a s týmem Lucia Cecchinelliho pojede v roce 2010 už třetí sezonu v sedle LCR Hondy RC212V MotoGP.

Celkově to ale bude pátá sezona francouzského jezdce u LCR Hondy, protože osmadvacetiletý De Puniet už závodil s LCR Aprilii 250ccm v letech 2003 a 2004.

V roce 2008 se vrátil zpátky k týmu LCR Hondy a v mistrovství skončil na celkovém patnáctém místě. Letos se De Punietovi daří mnohem lépe a v této chvíli je na průběžném devátém místě. Po prodloužení smlouvy se stal jezdcem, který s LCR Hondou stráví nejvíce sezon. Zatím to byl Casey Stoner, který byl v jejich týmu čtyři roky a Noboru Ueda tři.

„Jsme velmi spokojeni, že budeme s Randym v příštím roce spolupracovat,“ uvedl šéf LCR týmu Lucio Cecchinelli. „Stále má hodně potenciálu a našim cílem je pokračovat v projektu, který jsme společně v MotoGP začali v roce 2008.“

Randy De Puniet je samozřejmě velmi rád, že v roce 2010 zůstává u týmu, kde se po dvou letech cítí jako doma. „V sezoně 2010 budu v MotoGP již pátým rokem. Honda tvrdě pracuje na zlepšení motocyklu RCV, tým LCR je velmi profesionální a jsou pro mě jako rodina. Máme potenciál k tomu, abychom dosahovali pozitivních výsledků a znovu to zkusíme!“ uvedl De Puniet.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

30. července | Aleix Espargaro dnes slaví 32 let. odkaz
21. července | Velká cena Thajska se letos nepojede.
16. července | Johann Zarco dnes slaví 31 let. odkaz
26. června | Stefano Nepa, Riccardo Rossi a Pedro Acosta, kteří upadli v závěru třetího tréninku třídy Moto3, zamířili do nemocnice na podrobnější vyšetření.
26. června | V závěru třetího tréninku třídy Moto3 upadli čtyři jezdci (Acosta, Rossi, Nepa a Yamanaka). Všichni jsou při vědomí. odkaz