Ráno byl nejrychlejší jezdec Derbi Red Bull Ajo Motorsport

Správně nastaveno má favorit v boji o titul Marc Márquez, který s náskokem čtyř desetin vyhrál zahřívací trénink nejnižší kubatury. Druhý čas zajel Espargaró, třetí Bradley Smith, Nicolas Terol až šestý.
Ráno byl nejrychlejší jezdec Derbi Red Bull Ajo Motorsport

Španělsko, Valencie:

počasí: polojasno
Teplota: 17°C
Vlhkost: 59%
Teplota povrchu: 16°C
Vítr: 9 Km/h

GP Valencie, 125ccm - warm up:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Čas Ztráta
1 Marc MARQUEZ SPA Red Bull Ajo Motorsport Derbi 1'40.989
2 Pol ESPARGARO SPA Tuenti Racing Derbi 1'41.384 0.395
3 Bradley SMITH GBR Bancaja Aspar Team Aprilia 1'41.420 0.431
4 Efren VAZQUEZ SPA Tuenti Racing Derbi 1'41.475 0.486
5 Sandro CORTESE GER Avant Mitsubishi Ajo Derbi 1'41.519 0.530
6 Nicolas TEROL SPA Bancaja Aspar Team Aprilia 1'41.654 0.665
7 Esteve RABAT SPA Blusens-STX Aprilia 1'41.677 0.688
8 Luis SALOM SPA Stipa-Molenaar Racing GP Aprilia 1'42.782 1.793
9 Randy KRUMMENACHER SWI Stipa-Molenaar Racing GP Aprilia 1'42.793 1.804
10 Jonas FOLGER GER Ongetta Team Aprilia 1'42.979 1.990
11 Johann ZARCO FRA WTR San Marino Team Aprilia 1'43.362 2.373
12 Alberto MONCAYO SPA Andalucia Cajasol Aprilia 1'43.568 2.579
13 Danny WEBB GBR Andalucia Cajasol Aprilia 1'43.812 2.823
14 Adrian MARTIN SPA Aeroport de Castello - Ajo Aprilia 1'43.856 2.867
15 Tomoyoshi KOYAMA JPN Racing Team Germany Aprilia 1'43.896 2.907
16 Marcel SCHROTTER GER Interwetten Honda 125 Honda 1'44.185 3.196
17 Isaac VIÑALES SPA CBC Corse Aprilia 1'44.195 3.206
18 Niklas AJO FIN Monlau Competicion Derbi 1'44.283 3.294
19 Simone GROTZKYJ ITA Fontana Racing Aprilia 1'44.291 3.302
20 Danny KENT GBR Lambretta Reparto Corse Lambretta 1'44.332 3.343
21 Lorenzo SAVADORI ITA Matteoni Racing Aprilia 1'44.384 3.395
22 Jakub KORNFEIL CZE Racing Team Germany Aprilia 1'45.083 4.094
23 Peter SEBESTYEN HUN Ongetta Team Aprilia 1'45.114 4.125
24 Taylor MACKENZIE GBR KRP MMCG Honda 1'45.292 4.303
25 Sturla FAGERHAUG NOR AirAsia - Sepang Int. Circuit Aprilia 1'45.746 4.757
26 Zulfahmi KHAIRUDDIN MAL AirAsia - Sepang Int. Circuit Aprilia 1'45.779 4.790
27 Joan PERELLO SPA SAG Castrol Honda 1'45.854 4.865
28 Johnny ROSELL SPA SAG Castrol Honda 1'46.096 5.107
29 Marco RAVAIOLI ITA Lambretta Reparto Corse Lambretta 1'46.143 5.154
30 Louis ROSSI FRA CBC Corse Aprilia 1'47.080 6.091
31 Tommaso GABRIELLI ITA Ongetta Team Aprilia 1'47.420 6.431
32 John McPHEE GBR KRP Bradley Smith Racing Honda 1'53.511 12.522
17. října | Maria Herrera v Austrálii nahradí zraněného Arenase.
16. října | Dominique Aegerter byl dodatečně diskvalifikován z GP San Marina kvůli použití nepovoleného oleje. Přijde tak o vítězství.
16. října | Nemocný Folger nepojede ani v Austrálii. Nahradí jej Broc Parkes.
16. října | Narozeniny dnes slaví Casey Stoner (32 let), Andrea Locatelli (21 let) a Nicolo Bulega (18 let).
15. října | Závod Moto3 vyhrál Fenati, Mir bez bodů, takže o titulu ještě není rozhodnuto.

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00