Ráno byl nejrychlejším jezdcem Moto2 Pol Espergaró

Za Španělem se umístil Esteve Rabat, třetí Thomas Lüthi, čtvrtý Michele Pirro a první pětku uzavřel Juki Takahaši. Marc Márquez neprošel lékařskou prohlídkou a ze závodu musel odstoupit.
Ráno byl nejrychlejším jezdcem Moto2 Pol Espergaró

Sepang, Malajsie:

Počasí: polojasno
Teplota: 33°C
Teplota povrchu: 50°C
Vlhkost: 55%

 

GP Malajsie, Warm Up - Moto2:

P. Jezdec Země Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Pol ESPARGARO SPA HP Tuenti Speed Up FTR 260.9 2'08.752
2 Esteve RABAT SPA Blusens-STX FTR 265.7 2'08.758 0.006
3 Thomas LUTHI SWI Interwetten Paddock Moto2 Suter 264.5 2'08.765 0.013
4 Michele PIRRO ITA Gresini Racing Moto2 Moriwaki 255.3 2'08.823 0.071
5 Yuki TAKAHASHI JPN Gresini Racing Moto2 Moriwaki 260.9 2'08.856 0.104
6 Mattia PASINI ITA Ioda Racing Project FTR 260.7 2'08.866 0.114
7 Aleix ESPARGARO SPA Pons HP 40 Pons Kalex 265.0 2'08.945 0.193
8 Scott REDDING GBR Marc VDS Racing Team Suter 265.7 2'08.959 0.207
9 Stefan BRADL GER Viessmann Kiefer Racing Kalex 265.4 2'08.961 0.209
10 Dominique AEGERTER SWI Technomag-CIP Suter 259.8 2'08.991 0.239
11 Andrea IANNONE ITA Speed Master Suter 265.0 2'09.072 0.320
12 Mika KALLIO FIN Marc VDS Racing Team Suter 261.9 2'09.131 0.379
13 Anthony WEST AUS MZ Racing Team MZ-RE Honda 261.6 2'09.189 0.437
14 Alex DE ANGELIS RSM JIR Moto2 Motobi 264.8 2'09.258 0.506
15 Simone CORSI ITA Ioda Racing Project FTR 265.8 2'09.317 0.565
16 Kenan SOFUOGLU TUR Technomag-CIP Suter 261.8 2'09.331 0.579
17 Claudio CORTI ITA Italtrans Racing Team Suter 259.9 2'09.382 0.630
18 Max NEUKIRCHNER GER MZ Racing Team MZ-RE Honda 260.6 2'09.503 0.751
19 Axel PONS SPA Pons HP 40 Pons Kalex 264.9 2'09.610 0.858
20 Mohamad ZAMRI BABA MAL Petronas Malaysia Moriwaki 260.2 2'09.798 1.046
21 Mike DI MEGLIO FRA Tech 3 Racing Tech 3 261.5 2'09.937 1.185
22 Xavier SIMEON BEL Tech 3 B Tech 3 259.7 2'09.950 1.198
23 Santiago HERNANDEZ COL SAG Team FTR 261.7 2'10.160 1.408
24 Jules CLUZEL FRA NGM Forward Racing Suter 267.5 2'10.181 1.429
25 Raffaele DE ROSA ITA NGM Forward Racing Suter 261.8 2'10.246 1.494
26 Valentin DEBISE FRA Speed Up FTR 259.6 2'10.250 1.498
27 Randy KRUMMENACHER SWI GP Team Switzerland Kiefer Kalex 262.7 2'10.330 1.578
28 Kenny NOYES USA Avintia-STX FTR 260.7 2'10.561 1.809
29 Robertino PIETRI VEN Italtrans Racing Team Suter 259.7 2'11.030 2.278
30 Jordi TORRES SPA Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 254.7 2'11.037 2.285
31 Joan OLIVE SPA Aeroport de Castello FTR 262.0 2'11.125 2.373
32 Hafizh SYAHRIN MAL Petronas Malaysia Moriwaki 258.8 2'11.332 2.580
33 Yonny HERNANDEZ COL Blusens-STX FTR 253.2 2'11.468 2.716
34 Mashel AL NAIMI QAT QMMF Racing Team Moriwaki 261.2 2'12.663 3.911
35 Ivan MORENO SPA Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 258.6 2'12.920 4.168
36 Apiwat WONGTHANANON THA Thai Honda Singha SAG FTR 259.4 2'14.819 6.067

Ricard CARDUS SPA QMMF Racing Team Moriwaki



Marc MARQUEZ SPA Team CatalunyaCaixa Repsol Suter


7:32 | Přerušení bylo krátké, už se opět jede.
7:30 | Po několika pádech byl trénink Moto2 přerušen kvůli stavu dráhy. Je potřeba vyčistit.
6:00 | Fenatiho velký pád: odkaz
3:09 | Gardnerův pád: odkaz
1:46 | Pád Bulegy a Caneta: odkaz

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00