Těžké podmínky, které jezdcům Moto2 ve Valencii připravilo počasí, nejlépe zvládl Alex De Angelis, který časem 1´52,019 sekundy vyhrál ranní zahřívací trénink před Anthony Westem a Yonny Hernandézem.
Valencie, Španělsko:
zataženo, déšť
teplota: 16°C
teplota povrchu: 11°C
vítr: 22 Km/h
GP Valencie, Warm Up – Moto2:
P. |
Jezdec |
Země |
Tým |
Motocykl |
Km/h |
Čas |
Ztráta |
1 |
Alex DE ANGELIS |
RSM |
JIR Moto2 |
Motobi |
256.9 |
1'50.052 |
|
2 |
Anthony WEST |
AUS |
MZ Racing Team |
MZ-RE Honda |
258.0 |
1'50.397 |
0.345 |
3 |
Yonny HERNANDEZ |
COL |
Blusens-STX |
FTR |
256.0 |
1'50.937 |
0.885 |
4 |
Michele PIRRO |
ITA |
Gresini Racing Moto2 |
Moriwaki |
252.9 |
1'50.985 |
0.933 |
5 |
Andrea IANNONE |
ITA |
Speed Master |
Suter |
260.8 |
1'51.052 |
1.000 |
6 |
Julian SIMON |
SPA |
Mapfre Aspar Team Moto2 |
Suter |
257.0 |
1'51.223 |
1.171 |
7 |
Bradley SMITH |
GBR |
Tech 3 Racing |
Tech 3 |
256.9 |
1'51.228 |
1.176 |
8 |
Yuki TAKAHASHI |
JPN |
Gresini Racing Moto2 |
Moriwaki |
258.6 |
1'51.541 |
1.489 |
9 |
Dominique AEGERTER |
SWI |
Technomag-CIP |
Suter |
252.9 |
1'51.647 |
1.595 |
10 |
Raffaele DE ROSA |
ITA |
NGM Forward Racing |
Suter |
257.0 |
1'51.720 |
1.668 |
11 |
Max NEUKIRCHNER |
GER |
MZ Racing Team |
MZ-RE Honda |
256.0 |
1'51.738 |
1.686 |
12 |
Xavier SIMEON |
BEL |
Tech 3 B |
Tech 3 |
253.0 |
1'51.950 |
1.898 |
13 |
Stefan BRADL |
GER |
Viessmann Kiefer Racing |
Kalex |
259.1 |
1'52.145 |
2.093 |
14 |
Pol ESPARGARO |
SPA |
HP Tuenti Speed Up |
FTR |
256.4 |
1'52.256 |
2.204 |
15 |
Mika KALLIO |
FIN |
Marc VDS Racing Team |
Suter |
257.9 |
1'52.562 |
2.510 |
16 |
Mattia PASINI |
ITA |
Ioda Racing Project |
FTR |
253.9 |
1'52.674 |
2.622 |
17 |
Thomas LUTHI |
SWI |
Interwetten Paddock Moto2 |
Suter |
255.6 |
1'52.682 |
2.630 |
18 |
Kenan SOFUOGLU |
TUR |
Technomag-CIP |
Suter |
254.1 |
1'52.728 |
2.676 |
19 |
Randy KRUMMENACHER |
SWI |
GP Team Switzerland Kiefer R |
Kalex |
254.8 |
1'53.035 |
2.983 |
20 |
Scott REDDING |
GBR |
Marc VDS Racing Team |
Suter |
253.3 |
1'53.075 |
3.023 |
21 |
Mike DI MEGLIO |
FRA |
Tech 3 Racing |
Tech 3 |
256.5 |
1'53.118 |
3.066 |
22 |
Jordi TORRES |
SPA |
Mapfre Aspar Team Moto2 |
Suter |
254.8 |
1'53.307 |
3.255 |
23 |
Alex BALDOLINI |
ITA |
Desguaces La Torre G22 |
Moriwaki |
254.5 |
1'53.436 |
3.384 |
24 |
Claudio CORTI |
ITA |
Italtrans Racing Team |
Suter |
251.0 |
1'53.548 |
3.496 |
25 |
Santiago HERNANDEZ |
COL |
SAG Team |
FTR |
255.1 |
1'53.720 |
3.668 |
26 |
Elena ROSELL |
SPA |
Mapfre Aspar Team Moto2 |
Suter |
251.3 |
1'53.729 |
3.677 |
27 |
Kenny NOYES |
USA |
Avintia-STX |
FTR |
254.8 |
1'53.953 |
3.901 |
28 |
Simone CORSI |
ITA |
Ioda Racing Project |
FTR |
255.0 |
1'53.989 |
3.937 |
29 |
Aleix ESPARGARO |
SPA |
Pons HP 40 |
Pons Kalex |
255.1 |
1'54.263 |
4.211 |
30 |
Jules CLUZEL |
FRA |
NGM Forward Racing |
Suter |
256.0 |
1'55.385 |
5.333 |
31 |
Mashel AL NAIMI |
QAT |
QMMF Racing Team |
Moriwaki |
250.4 |
1'56.425 |
6.373 |
32 |
Ratthapark WILAIROT |
THA |
Thai Honda Singha SAG |
FTR |
254.4 |
1'56.438 |
6.386 |
33 |
Robertino PIETRI |
VEN |
Italtrans Racing Team |
Suter |
249.8 |
1'56.580 |
6.528 |
34 |
Esteve RABAT |
SPA |
Blusens-STX |
FTR |
255.2 |
1'57.240 |
7.188 |
35 |
Nasser Hasan AL MALKI |
QAT |
QMMF Racing Team |
Moriwaki |
249.2 |
1'57.530 |
7.478 |
36 |
Joan OLIVE |
SPA |
Aeroport de Castello |
FTR |
253.8 |
1'57.925 |
7.873 |
37 |
Oscar CLIMENT |
SPA |
Team Climent |
MIR Racing |
246.8 |
1'59.564 |
9.512 |
38 |
Valentin DEBISE |
FRA |
Speed Up |
FTR |
253.7 |
1'59.626 |
9.574 |