Ráno zajel na mokré dráze nejrychleji Alex De Angelis

Těžké podmínky, které jezdcům Moto2 ve Valencii připravilo počasí, nejlépe zvládl Alex De Angelis, který časem 1´52,019 sekundy vyhrál ranní zahřívací trénink před Anthony Westem a Yonny Hernandézem.
Ráno zajel na mokré dráze nejrychleji Alex De Angelis

Valencie, Španělsko:

zataženo, déšť
teplota: 16°C
teplota povrchu: 11°C
vítr: 22 Km/h

GP Valencie, Warm Up – Moto2:

 

P. Jezdec Země Tým Motocykl Km/h Čas Ztráta
1 Alex DE ANGELIS RSM JIR Moto2 Motobi 256.9 1'50.052
2 Anthony WEST AUS MZ Racing Team MZ-RE Honda 258.0 1'50.397 0.345
3 Yonny HERNANDEZ COL Blusens-STX FTR 256.0 1'50.937 0.885
4 Michele PIRRO ITA Gresini Racing Moto2 Moriwaki 252.9 1'50.985 0.933
5 Andrea IANNONE ITA Speed Master Suter 260.8 1'51.052 1.000
6 Julian SIMON SPA Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 257.0 1'51.223 1.171
7 Bradley SMITH GBR Tech 3 Racing Tech 3 256.9 1'51.228 1.176
8 Yuki TAKAHASHI JPN Gresini Racing Moto2 Moriwaki 258.6 1'51.541 1.489
9 Dominique AEGERTER SWI Technomag-CIP Suter 252.9 1'51.647 1.595
10 Raffaele DE ROSA ITA NGM Forward Racing Suter 257.0 1'51.720 1.668
11 Max NEUKIRCHNER GER MZ Racing Team MZ-RE Honda 256.0 1'51.738 1.686
12 Xavier SIMEON BEL Tech 3 B Tech 3 253.0 1'51.950 1.898
13 Stefan BRADL GER Viessmann Kiefer Racing Kalex 259.1 1'52.145 2.093
14 Pol ESPARGARO SPA HP Tuenti Speed Up FTR 256.4 1'52.256 2.204
15 Mika KALLIO FIN Marc VDS Racing Team Suter 257.9 1'52.562 2.510
16 Mattia PASINI ITA Ioda Racing Project FTR 253.9 1'52.674 2.622
17 Thomas LUTHI SWI Interwetten Paddock Moto2 Suter 255.6 1'52.682 2.630
18 Kenan SOFUOGLU TUR Technomag-CIP Suter 254.1 1'52.728 2.676
19 Randy KRUMMENACHER SWI GP Team Switzerland Kiefer R Kalex 254.8 1'53.035 2.983
20 Scott REDDING GBR Marc VDS Racing Team Suter 253.3 1'53.075 3.023
21 Mike DI MEGLIO FRA Tech 3 Racing Tech 3 256.5 1'53.118 3.066
22 Jordi TORRES SPA Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 254.8 1'53.307 3.255
23 Alex BALDOLINI ITA Desguaces La Torre G22 Moriwaki 254.5 1'53.436 3.384
24 Claudio CORTI ITA Italtrans Racing Team Suter 251.0 1'53.548 3.496
25 Santiago HERNANDEZ COL SAG Team FTR 255.1 1'53.720 3.668
26 Elena ROSELL SPA Mapfre Aspar Team Moto2 Suter 251.3 1'53.729 3.677
27 Kenny NOYES USA Avintia-STX FTR 254.8 1'53.953 3.901
28 Simone CORSI ITA Ioda Racing Project FTR 255.0 1'53.989 3.937
29 Aleix ESPARGARO SPA Pons HP 40 Pons Kalex 255.1 1'54.263 4.211
30 Jules CLUZEL FRA NGM Forward Racing Suter 256.0 1'55.385 5.333
31 Mashel AL NAIMI QAT QMMF Racing Team Moriwaki 250.4 1'56.425 6.373
32 Ratthapark WILAIROT THA Thai Honda Singha SAG FTR 254.4 1'56.438 6.386
33 Robertino PIETRI VEN Italtrans Racing Team Suter 249.8 1'56.580 6.528
34 Esteve RABAT SPA Blusens-STX FTR 255.2 1'57.240 7.188
35 Nasser Hasan AL MALKI QAT QMMF Racing Team Moriwaki 249.2 1'57.530 7.478
36 Joan OLIVE SPA Aeroport de Castello FTR 253.8 1'57.925 7.873
37 Oscar CLIMENT SPA Team Climent MIR Racing 246.8 1'59.564 9.512
38 Valentin DEBISE FRA Speed Up FTR 253.7 1'59.626 9.574

 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15:17 | Maria Herrera v Austrálii nahradí zraněného Arenase.
18:51 | Dominique Aegerter byl dodatečně diskvalifikován z GP San Marina kvůli použití nepovoleného oleje. Přijde tak o vítězství.
16. října | Nemocný Folger nepojede ani v Austrálii. Nahradí jej Broc Parkes.
16. října | Narozeniny dnes slaví Casey Stoner (32 let), Andrea Locatelli (21 let) a Nicolo Bulega (18 let).
15. října | Závod Moto3 vyhrál Fenati, Mir bez bodů, takže o titulu ještě není rozhodnuto.

Harmonogram

GP Austrálie, Phillip Island
Pátek 20. října
Moto3 1. trénink   01:00–01:40
MotoGP 1. trénink   01:55–02:40
Moto2 1. trénink   02:55–03:40
Moto3 2. trénink   05:10–05:50
MotoGP 2. trénink   06:05–06:50
Moto2 2. trénink   07:05–07:50
Sobota 21. října
Moto3 3. trénink   01:00–01:40
MotoGP 3. trénink   01:55–02:40
Moto2 3. trénink   02:55–03:40
Moto 3 kvalifikace   04:35–05:15
MotoGP 4. trénink   05:30–06:00
MotoGP 1. kvalifikace   06:10–06:25
MotoGP 2. kvalifikace   06:35–06:50
Moto2 kvalifikace   07:05–07:50
Neděle 22. října    
Moto3 warm up   01:40–02:00
Moto2 warm up   02:10–02:30
MotoGP warm up   02:40–03:00
Moto3 závod   04:00
Moto2 závod   05:20
MotoGP závod   07:00