Red Bull KTM Tech 3 představil své týmy tříd Moto2 a MotoGP

Také tým Tech 3 dnes představil své motocykly a jezdce. V MotoGP pro ně bude jezdit Hafizh Syahrin a Miguel Oliveira a v prostřední třídě to budou Philipp Oettl a Marco Bezzecchi.

V úterý 12. února se oficiálně představil tým Tech 3. V kategorii MotoGP bych tým Tech 3 dlouhodobě spojován s Yamahou a se sponzorem Monster Energy. Letos bude ovšem používat motocykly značky KTM a sponzorován bude Red Bullem. Oproti loňskému roku se tedy kromě značky motocyklu a sponzora změnilo i zbarvení motocyklu. Stroje budou modro-oranžové.

V královské kubatuře bude letos za tento tým závodit Hafizh Syahrin, který u Tech 3 jezdil už loni, kdy tým ještě používal motocykly Yamaha. Nově příchozím je Miguel Oliveira. Portugalec bude nováčkem nejen v týmu, ale i v MotoGP. Dosud jezdil v Moto2.

Ve třídě Moto2 dochází u týmu Tech 3 také k několika změnám. I v prostřední třídě bude Tech 3 spolupracovat s Red Bullem a KTM. Motocykly budou modro-oranžové stejně jako v případě motocyklů MotoGP. Nové bude i jezdecké složení. Motocykly tohoto týmu budou nyní sedlat Philipp Oettl a Marco Bezzecchi. Oba přecházejí z nejslabší kubatury.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Zdroj a foto: Tech 3

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


11:43 | Marc Márquez dnes slaví 26 let. odkaz
11:42 | To celebrate @marcmarquez93's 26th birthday, we're throwing it back to his 7 World titles celebrations 🎉 #Level7 odkaz
11:42 | 🎉 Happy birthday to the fastest, and happiest, 26 year old we know!🎂 ¡Felicidades campeón! Here's to always pushin… odkaz
16. února | Valentino Rossi dnes slaví 40 let: odkaz
9. února | What’s a weekend without a fresh meme? 😉 @MotoGP @Rins42 #SUZUKing odkaz