Mám zapsáno a děkuji Nakřivo? Tak to by určitě nevyhrával průběžně žádný "stonerovec"

odstraneno jannyk F1  |  08. 08. 2011 07:15

tip na Brno:1.Simoncelli 2.Spies 3.Dovizioso 4.Abrahám

odstraneno jannyk F1  |  07. 08. 2011 23:08

prosím Jannyk

mamba54  |  08. 08. 2011 12:43

Nemělo tam být spíš: děkuji, mildo, za VTIP.:-(peace)

Dr.RomanFreiheit  |  07. 08. 2011 13:28

když jsem se v tom článku dočetl o tom že se letos neměnily motorky během závodu v dešti,tak jsem hned běžel na youtube a chtěl se na nějaký takový video podívat, ale žádný nemůžu najít ... nevíte někdo o nějakým ?

odstraneno jannyk F1  |  07. 08. 2011 13:42

zkus hledat GP Francie 2009 (vyhrál Lorenzo, druhý Melandri, Rossi lucernička špatnou strategií)...výměna bajků ve 12 kole...

Ridickvojta  |  07. 08. 2011 09:52

1. Stoner / 2. Pedrosa / 3. Lorenzo ///// 10. Abaja

odstraneno jannyk F1  |  07. 08. 2011 10:12

děkuji za příspěvek do tipovačky

hal F1  |  06. 08. 2011 22:17

No, vidím to tak, že to tam dá Chorche..

unavix F1  |  06. 08. 2011 20:16

Taky se hlásím s tipem na Brno.A bude to mazec.

Alkohol v tom nebyl.Ale po pořádným špeku sem poleštil kouli a juknul do ní
Ba ne,nebyla ani tráva ani křišťálová koule.Tentokrát byla černá kočka za krkem a kávová sedlina.Viděl sem to jasně

odstraneno jannyk F1  |  07. 08. 2011 21:29

černá kočka a kávová sedlina? To vypadá, že manželka odjela do lázní a ty jsi týden nemyl nádobí

MadMax F1  |  07. 08. 2011 00:11

2. a 3. místo je ještě reálný odhad, ale to první ne

hal F1  |  07. 08. 2011 09:37

No, Vale to tam bohužel asi nedá... Brno je zatáčkoidní a tam je prostě Ducati na štíru.

1 2 3

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

22. listopadu | Desátého vítěze jsme se nedočkali. Oliveira dnes v Portugalsku vybojoval své druhé vítězství v MotoGP. odkaz
22. listopadu | Enea Bastianini - šampion Moto2 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Albert Arenas - šampion Moto3 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Poslední letošní závod třídy MotoGP je ještě před námi, ale jména všech tří šampionů pro letošní rok už známe. Šampionem Moto3 se stal Albert Arenas, v Moto2 se z titulu raduje Enea Bastianini. V MotoGP si Joan Mir zajistil titul už minulou neděli.
22. listopadu | Po nehodě v úvodu dnešního závodu musel di Giannantonio do zdravotního střediska na okruhu. odkaz