Remy Gardner si zranil pravé zápěstí

Úřadující šampion třídy Moto2 si při tréninku zranil pravé zápěstí. Včera podstoupil operaci.
Remy Gardner si zranil pravé zápěstí

Remy Gardner, který je úřadujícím šampionem třídy Moto2, má nyní před sebou první rok v MotoGP. Nicméně hned na úvod se mu situace komplikuje zraněním.

MotoGP: Představení nováčků – Remy Gardner

MotoGP: Představení nováčků – Remy Gardner

Tým Tech3, za který letos bude Gardner jezdit, stručně informoval o tom, že si Australan během tréninku zranil pravé zápěstí. V nemocnici se následně potvrdila zlomenina. Jezdec byl tedy včera v Barceloně operován. Zákrok provedl Dr. Xavier Mir. Lékař zlomeninu zafixoval dvěma šrouby a zákrok byl hodnocen jako úspěšný.

Nyní Gardnera čeká rekonvalescence, nicméně do prvního testu mu moc času na zotavení nezbývá. Nováčci totiž v Malajsii začínají testovat už 31. ledna.

Zdroj: Tech3, foto: Lukasz Swiderek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.