Riccardo Rossi měl pozitivní test na koronavirus

Dalším jezdcem světového šampionátu silničních motocyklů, který měl pozitivní test na koronavirus, je Riccardo Rossi. Jezdec bude muset vynechat GP Teruelu.

Minulý týden onemocněl koronavirem Valentino Rossi. Tento týden test prokázal koronavirus i u jezdce třídy Moto3, který shodou okolností nosí stejné příjmení jako výše zmíněný devítinásobný šampion. Riccardo Rossi tedy bude muset vynechat GP Teruelu.

Riccardo Rossi se po závodě v Aragonii vrátil domů do Itálie a nyní se nachází v domácí karanténě. Průběh onemocnění je v jeho případě bezpříznakový.

Valentino Rossi nepojede závod v Aragonii, má koronavirus

Valentino Rossi nepojede závod v Aragonii, má koronavirus

Koronavirus už se tedy objevil u jezdců všech tří kategorií. V září měl pozitivní test Jorge Martin ze třídy Moto2, před týdnem Valentino Rossi z MotoGP a nyní Riccardo Rossi z Moto3. A kvůli karanténě po kontaktu s nakaženou osobou musel minulý závod vynechat Tony Arbolino, ačkoliv měl testy negativní.

Zdroj: gpone.com, foto: Václav Duška Jr.

23. února | Fausto Gresini zemřel. Spekulace o jeho smrti se objevily už včera, následně však byly vyvráceny. Nyní Gresiniho smrt potvrdil tým Gresini Racing. odkaz
23. února | Během včerejška se objevovaly zprávy, že Fausto Gresini zemřel na koronavirus. Tým tyto informace následně vyvrátil, nicméně dle posledních zpráv je Gresiniho stav velmi kritický. odkaz
17. února | Marc Márquez dnes slaví 28 let. odkaz
16. února | Valentino Rossi dnes slaví 42 let. odkaz
11. února | Fabio Quartararo přiznal, že v prosinci prodělal Covid. Už je ale zase v pořádku. odkaz