Riccardo Rossi měl pozitivní test na koronavirus

Dalším jezdcem světového šampionátu silničních motocyklů, který měl pozitivní test na koronavirus, je Riccardo Rossi. Jezdec bude muset vynechat GP Teruelu.

Minulý týden onemocněl koronavirem Valentino Rossi. Tento týden test prokázal koronavirus i u jezdce třídy Moto3, který shodou okolností nosí stejné příjmení jako výše zmíněný devítinásobný šampion. Riccardo Rossi tedy bude muset vynechat GP Teruelu.

Riccardo Rossi se po závodě v Aragonii vrátil domů do Itálie a nyní se nachází v domácí karanténě. Průběh onemocnění je v jeho případě bezpříznakový.

Valentino Rossi nepojede závod v Aragonii, má koronavirus

Valentino Rossi nepojede závod v Aragonii, má koronavirus

Koronavirus už se tedy objevil u jezdců všech tří kategorií. V září měl pozitivní test Jorge Martin ze třídy Moto2, před týdnem Valentino Rossi z MotoGP a nyní Riccardo Rossi z Moto3. A kvůli karanténě po kontaktu s nakaženou osobou musel minulý závod vynechat Tony Arbolino, ačkoliv měl testy negativní.

Zdroj: gpone.com, foto: Václav Duška Jr.


22. listopadu | Desátého vítěze jsme se nedočkali. Oliveira dnes v Portugalsku vybojoval své druhé vítězství v MotoGP. odkaz
22. listopadu | Enea Bastianini - šampion Moto2 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Albert Arenas - šampion Moto3 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Poslední letošní závod třídy MotoGP je ještě před námi, ale jména všech tří šampionů pro letošní rok už známe. Šampionem Moto3 se stal Albert Arenas, v Moto2 se z titulu raduje Enea Bastianini. V MotoGP si Joan Mir zajistil titul už minulou neděli.
22. listopadu | Po nehodě v úvodu dnešního závodu musel di Giannantonio do zdravotního střediska na okruhu. odkaz