Rins má za sebou úspěšnou operaci, chtěl by závodit už v Německu

Alex Rins se ve čtvrtek zranil při tréninku na kole. Včera absolvoval operaci zlomené ruky. Operace byla úspěšná, jezdec chce závodit už za dva týdny v Německu.

Těsně před začátkem závodního víkendu v Barceloně měl Alex Rins nehodu na kole. Při pádu si zlomil vřetenní kost pravé ruky. Po nehodě zamířil do nemocnice v Barceloně, kde se nakonec rozhodlo, že nejlepší bude zlomenou kost operovat, aby se urychlila doba zotavování.

Rins se zranil na kole, v Barceloně nepojede

Rins se zranil na kole, v Barceloně nepojede

Jezdec podstoupil operační zákrok v pátek a dle informací od lékařů z univerzitní kliniky Dexeus proběhl zákrok dle očekávání.

Do závodu v Barceloně, který se jede už zítra, Rins pochopitelně nenastoupí, ale pokud se v následujících dnech nic nezkomplikuje, měl by být jezdec připraven jet závod v Německu, který se koná už za dva týdny.

Zdroj: motogp.com, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

26. června | Jezdci Aprilie dnes slavili. Viňales se poprvé od svého přestupu k Aprilii dostal na podium a Espargaro navzdory kolizi s Quartararem dojel čtvrtý. odkaz
26. června | Quartararo se byl po závodě omluvit Espargarovi... odkaz
26. června | Bagnaia slaví vítězství a Bezzecchi se dnes poprvé v kategorii MotoGP podíval na podium. odkaz
26. června | Dnešní podium v Assenu: odkaz
26. června | Fabio Quartararo dnes neměl dobrý den. V závodě upadl hned dvakrát. Po druhé nehodě už musel definitivně odstoupit. odkaz