Rins měl slabší zánět v rameni

Alex Rins si po závodě v Jerezu stěžoval na potíže s ramenem. Naštěstí by se však nemělo jednat o nic vážného. Brzy by měl být v pořádku.

Alex Rins v MotoGP momentálně nezažívá dobré období. Už ve dvou po sobě jdoucích závodech skončil na zemi, zůstává tedy za očekáváním a ani nemá do budoucna jisté, že u Suzuki zůstane. K tomu se mu navíc po posledním závodě v Jerezu začaly ozývat potíže s ramenem, které si zranil loni shodou okolností také v Jerezu. Kvůli problému s ramenem dokonce musel předčasně ukončit pondělní test v Jerezu. Španěl se tedy rozhodl, že si nechá rameno zkontrolovat.

Pondělnímu testu v Jerezu kraloval Viňales

Pondělnímu testu v Jerezu kraloval Viňales

Nyní už má Rins prohlídku za sebou a naštěstí to vypadá, že by se nemělo jednat o nic vážného. Jezdec měl v rameni slabší zánět. Musí tedy mít rameno v klidu, ale během pár dní by měl být zase v pořádku. Jeho start v Le Mans, kde se jede už příští víkend, by neměl být ohrožen.

Zdroj: motorcyclesport.net, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.