Rins si myslel, že Briviův odchod je vtip

Davide Brivio před nedávnem oznámil svůj odchod od Suzuki. Alex Rinse jeho rozhodnutí hodně překvapilo.

Tým Suzuki předminulý týden oficiálně oznámil, že z pozice týmového manažera odchází Davide Brivio. Následně se začalo hovořit o tom, že Brivio míří do Formule 1 k týmu Alpine (původně Renault), což je v tuto chvíli již také oficiálně potvrzené.

Davide Brivio je novým závodním ředitelem týmu Alpine

Davide Brivio je novým závodním ředitelem týmu Alpine

Briviovo rozhodnutí opustit Suzuki dost zaskočilo Alexe Rinse. Španělský jezdec v rozhovoru pro motorsport.com přiznal, že se o odchodu týmového manažera dozvěděl den před oficiálním oznámením a velmi jej to překvapilo.

Davide Brivio opouští Suzuki

Davide Brivio opouští Suzuki

„Zpočátku jsem si myslel, že je to vtip, ale je to pravda a dost mě to překvapilo,“ sdělil Rins. „Pro Suzuki odváděl skvělou práci a nyní pro něj začíná nové dobrodružství. Měli jsme a stále máme velmi dobré vztahy. Popravdě jsem mu velmi vděčný za vše, co za ta léta udělal a také za to, že mi v roce 2017, kdy jsem měl za sebou těžký rok (v Moto2) s mnoha zraněními, dal šanci a že mi nadále věří,“ dodal Rins.

Zdroj: motorsport.com, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

23. února | Fausto Gresini zemřel. Spekulace o jeho smrti se objevily už včera, následně však byly vyvráceny. Nyní Gresiniho smrt potvrdil tým Gresini Racing. odkaz
23. února | Během včerejška se objevovaly zprávy, že Fausto Gresini zemřel na koronavirus. Tým tyto informace následně vyvrátil, nicméně dle posledních zpráv je Gresiniho stav velmi kritický. odkaz
17. února | Marc Márquez dnes slaví 28 let. odkaz
16. února | Valentino Rossi dnes slaví 42 let. odkaz
11. února | Fabio Quartararo přiznal, že v prosinci prodělal Covid. Už je ale zase v pořádku. odkaz