Rins si myslel, že Briviův odchod je vtip

Davide Brivio před nedávnem oznámil svůj odchod od Suzuki. Alex Rinse jeho rozhodnutí hodně překvapilo.

Tým Suzuki předminulý týden oficiálně oznámil, že z pozice týmového manažera odchází Davide Brivio. Následně se začalo hovořit o tom, že Brivio míří do Formule 1 k týmu Alpine (původně Renault), což je v tuto chvíli již také oficiálně potvrzené.

Davide Brivio je novým závodním ředitelem týmu Alpine

Davide Brivio je novým závodním ředitelem týmu Alpine

Briviovo rozhodnutí opustit Suzuki dost zaskočilo Alexe Rinse. Španělský jezdec v rozhovoru pro motorsport.com přiznal, že se o odchodu týmového manažera dozvěděl den před oficiálním oznámením a velmi jej to překvapilo.

Davide Brivio opouští Suzuki

Davide Brivio opouští Suzuki

„Zpočátku jsem si myslel, že je to vtip, ale je to pravda a dost mě to překvapilo,“ sdělil Rins. „Pro Suzuki odváděl skvělou práci a nyní pro něj začíná nové dobrodružství. Měli jsme a stále máme velmi dobré vztahy. Popravdě jsem mu velmi vděčný za vše, co za ta léta udělal a také za to, že mi v roce 2017, kdy jsem měl za sebou těžký rok (v Moto2) s mnoha zraněními, dal šanci a že mi nadále věří,“ dodal Rins.

Zdroj: motorsport.com, foto: Václav Duška Jr.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

15. května | Bastianini vítězí potřetí v letošní sezóně. odkaz
15. května | Závod Moto3 bude restartován a zkrácen na 14 kol. Jezdci se na startu seřadí dle původních pozic z kvalifikace.
15. května | Závod Moto3 je přerušen. v Le Mans začalo pršet. odkaz
14. května | Deniz Öncü měl dnes nepříjemný pád. Musel do zdravotního střediska na vyšetření, ale nakonec je v pořádku. odkaz
2. května | Server odkaz dnes přišel s informací, že Suzuki na konci letošního roku opustí MotoGP. Očekává se, že brzy by mělo být vydáno oficiální oznámení.