Rossi: Ducati sbohem, je mi líto

rominho  |  16. 08. 2012 16:22

Dostal jeden výprask a teď si jde pro další od Lorenza. V současném poli jasně nejlepší Stoner, pak dlouho nic, ale bohužel pro něj neměl dlouho motorku jako je Honda nebo Yamaha, aby se zapsal tak do dějin jako Rossi.

ty ji nějak mimo ne???

když tak už v současném poli je nejlepší jezdec Lorenzo(a to jsem Rossista).Dej mu do ruky Hondu a Stoner se mu bude dívat jen na záda,a pěkně z dálky

rominho  |  16. 08. 2012 17:47

jj, Lorenzo není špatný, ale Stoner je trochu jiná liga. Není umění vyhrávat na nejlepší motorce, ale umět poradit si s tou nejhorší.

VALE46!!!  |  16. 08. 2012 18:47

skoro to zní jako bys řekl ,že Honda je nejhorší motorka ..........

odstraneno viktorb  |  16. 08. 2012 19:20

Pěkně jsi to napsal a z červených palců si nic nedělej to je pochvala od Rossistů

ty dupo tobě dám naschvál zelený

odstraneno jannyk F1  |  16. 08. 2012 19:34
Red Devil F1  |  15. 08. 2012 19:24

Proč by měli pracovat naplno s Valem- šanci dostal a tak kdyby bylo podle mého, tak Gp zero na 8.závodů k Valemu a tovární materiál směr Barbera + omezení přístupu k informacím o vývoji na příští půl rok.
Pokud jde i Jeremy Burges, tak tomu okamžitě dovolenou do konce sezóny, alespoň načerpá síly
Pokud jde ke konkurenci, proč by měli mít možnost sledovat vývoj na příští sezónu?
A´t to bylo jak bylo, jestli nechtěli vyvíjet u Ducati tak jak chtělo duo Burges a Vale, nebo ty vylepšení prostě nefungovaly se možná ani nedozvíme. V jednom to pro nás (rudé) bylo dobré, konečně se udělá tým ,kterej bude moct testovat technické novinky.
Vale už je definitivně v Yamaze a tak nezbývá než popřát hodně štěstí a jako skalní fanda vyměnit svého oblíbence v týmu.
Hodně u mě stoupl v očích Casey, který řekl přesně to co si myslí asi většina fandů Ducati

odstraneno jannyk F1  |  15. 08. 2012 19:48

no a to je pořád ta moje otázka: co asi bude testovat Rossi v Brně? A pokud neklapne Karel, tak co on? Utajit upgrady (tzn. "jezdi si na tom, co teď máš pod zadkem") nebo využít to, že mám k dispozici závodního "testera" a ještě na něj navalit co nejvíc novinek? (nakonec s jejich technickými parametry asi nemusí být tolik seznámen, důležitá je zpětná vazba) Asi se ptám blbě, ale zajímá mě to

No podle mě, pokud se vůbec Rossi testů zůčastní, tak max s tím co má. Není to v zájmu továrny.

Red Devil F1  |  15. 08. 2012 19:58

No aby jsme nebyli překvapeni o testu se mluvilo, když se s Valem počítalo, ale taky si myslím, pokud bude testovat, tak věci na letošní model.

já jsem spíš zvědavý, jak dopadne Karel, kde ho příští rok uvidíme a hlavně na čem.

Co by proboha testovali, vždyť oni nic nemají:-@. A i kdyby, tak si myslím, že Vale by normálně testoval, protože od Ducati do Yamahy nelze nic přenést a spíš jim do konce roku pomůže, než ublíží.
Co se týče Stonera tak s Tebou taky nesouhlasím (jako s jannyk jinde), protože udělal jeden titul a pak to bylo pana/orel, a taky utekl za "lepším". Casey prostě nemá právo moralizovat......

Red Devil F1  |  15. 08. 2012 20:57

Mame novej motor a hliníkovou kyvku. Vale "vyvíjel " už rokapůl a tak má vybráno.

Motor do... L s nachromovanými čepičkami a kyvku, kterou nechtěl ani Nicky. Zkrátka ...tonoucí se stébla chytá. Záchranu pro Ducati vidím jen v znovuangažování Caseyho, ale tak padlej na hlavu není ani on

Red Devil F1  |  15. 08. 2012 19:53

No to uvidíš za 14 dní, ale materiál už do Brna nejspíš jde, nevěřím, že z Ameriky by došel za 5 dní (neděle závod - v pátek už se jede volňák)
A to by mě zajímalo jak to maj týmy zajištěny logisticky, přeci jenom je mezi Indy a Brnem strašně málo času, ale stejně jsou na tom i ostatní kubatury,takže otázka zní dorazí všechno včas?

Red Devil F1  |  15. 08. 2012 19:55

Franco Bataini si taky potřebuje zajezdit - Vale si možná zajezdí až v tom povoleném testu na konci sezóny.

pokud ho Ducati uvolní před koncem roku


1 2

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

23. února | Fausto Gresini zemřel. Spekulace o jeho smrti se objevily už včera, následně však byly vyvráceny. Nyní Gresiniho smrt potvrdil tým Gresini Racing. odkaz
23. února | Během včerejška se objevovaly zprávy, že Fausto Gresini zemřel na koronavirus. Tým tyto informace následně vyvrátil, nicméně dle posledních zpráv je Gresiniho stav velmi kritický. odkaz
17. února | Marc Márquez dnes slaví 28 let. odkaz
16. února | Valentino Rossi dnes slaví 42 let. odkaz
11. února | Fabio Quartararo přiznal, že v prosinci prodělal Covid. Už je ale zase v pořádku. odkaz