Rossi pokračuje s novou Ducati, Hayden raději zvolil GP11

dvaapadesát  |  24. 07. 2011 14:58

V jednom z předchozích příspěvků proběhla vítka že se motorky vždy stavějí na míru pro V.R., ale jak vidno dle vípovědi Nickyho, né každý má schopnosti postavit a podílet se na vývoji nového stroje. Přeci momentálně měl možnost jet nový podvozek a tudíž mohl přidat svoje postřehy ze kterých by stejně jako u Valentina mohli technici vycházet. On však pojede na starém modelu a přizná že se na ní zatím víceméně necítí dobře. Nakonec vlastně dukně ani Valemu nic jiného nezbívá než se stím nějak popasovat sami, aby příští rok mohli uspět.

Red Devil F1  |  24. 07. 2011 16:14

ono to není tak jak říkáš, Nicky je doma a chce zaject před svými diváky co nejlepší výsledek a přechod na novej podvozek by byl určité riziko, že to někde přežene. Ale pokud jí Nicky nechce vůbec,tak jí pošlete do AbCArdion na testování dokonce sezóny. pokud by přišla k Abrahámům nabídky, myslím si. že by něměli váhat, bude to přeci podvozek příští sezóny a šance jak získat možná i výhodu.

SPiRiT7777  |  24. 07. 2011 18:03

Předpokladam , že to bylo přani z říše snů, doufám, že jsi to nemyslel vážně.... protože to by pro Karla připravilo více problémů než užitku i mechanici tovární stáje mají co dělat aby to nastavili tak nějak aby se na tom dalo jezdit.
A další věc, co by z toho tovární tým měl? nějaká data ano, ale pro ně je cenější zpětná vazba od jezdce, nic proti Karlovi, ale Vale má určitě více zkušeností a musí dobře vědět kde je potřeba zapracovat.

matras33  |  24. 07. 2011 09:47

I přes posměváčky typu madmax je to posun vpřed. Těším se na závod.



Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:


22. listopadu | Desátého vítěze jsme se nedočkali. Oliveira dnes v Portugalsku vybojoval své druhé vítězství v MotoGP. odkaz
22. listopadu | Enea Bastianini - šampion Moto2 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Albert Arenas - šampion Moto3 pro rok 2020: odkaz
22. listopadu | Poslední letošní závod třídy MotoGP je ještě před námi, ale jména všech tří šampionů pro letošní rok už známe. Šampionem Moto3 se stal Albert Arenas, v Moto2 se z titulu raduje Enea Bastianini. V MotoGP si Joan Mir zajistil titul už minulou neděli.
22. listopadu | Po nehodě v úvodu dnešního závodu musel di Giannantonio do zdravotního střediska na okruhu. odkaz