Rossi: Příští rok budu bojovat s Lorenzem, Pedrosou a Stonerem

Mistr světa předpovídá stejnou špičku startovního pole.
V královské kubatuře vykrystalizovala v posledních letech skupina čtyř předních jezdců, kteří spolu pravidelně bojují na špičce startovního pole. Čerstvě korunovaný Valentino Rossi se domnívá, že sezóna 2010 v tomto ohledu nebude jiná.

"Myslím, že příští rok to bude velmi, velmi těžké," řekl. "Všichni máme stejné motorky a domnívám se, že se znovu bude rozhodovat mezi mnou, Lorenzem, Stonerem a Pedrosou."

"V úterý ve Valencii vyzkoušíme novou motorku a já už se na práci na nové M1 těším, ale svého největšího soupeře mám v týmu, takže to nebude snadné," dodal Rossi k Lorenzovi.

I když je na špičce startovního pole nejstarší, stále stejně touží po úspěchu. Závodění ho baví a chce se neustále zlepšovat.

"Cítím se stejně motivovaný jako vždy. Pořád mám vášeň, chci se zlepšovat, jezdit na motorce a vítězit. Snahu zlepšovat se a práci s týmem si vždy užívám," uvedl.

"Je mi 30, ale úspěch u mě stále vyvolává velké emoce a uspokojení. Díky vášni pro motorky si užívám každý závod a snažím se, i když jsem nejstarší z předních jezdců."

"Teď musím trénovat a pracovat tvrději, abych zůstal soustředěný, ale i tak si tuto výzvu užívám jako vždy. V minulosti to bylo opačně, byl jsem mnohem mladší než moji soupeři a bylo to snazší."
21. února | Francesco Bagnaia pojede příští rok v MotoGP u týmu Pramac Racing.
21. února | Tým Repsol Honda představil svůj motocykl pro rok 2018: odkaz
21. února | Již je to oficiální. Folgera nahradí Syahrin.
18. února | Márquez po pádu v zatáčce č. 12: odkaz
18. února | Na thajskou dráhu dnes zavítal had: odkaz