Rossiho technik pomůže Reddingovi v Moto2

Pro sedmnáctiletého britského jezdce týmu Marc VSD Racing je to v poslední době již druhá výrazná posila poté, co byl nedávno potvrzen do pozice jeho hlavního mechanika Pete Benson.

Mike Norton je specialistou tlumení Öhlins na tovární YZR-M1 Valentina Rossiho a v letošním roce bude také dohlížet na stroj mladého Reddinga, který poprvé startuje v nové střední kubatuře mistrovství světa Moto2.

Jeho hlavní mechanik Pete Benson zase v minulosti spolupracoval s takovými jmény jako Mick Doohan, Valentino Rossi, Nicky Hayden nebo naposledy Andrea Dovizioso. Benson opustil tovární tým Hondy v MotoGP a nyní chce svou energii věnovat mladému talentovanému jezdci.

Za kormidlem belgického motocyklového týmu Marc VDS Racing stojí Michael Bartholemy, jenž v předchozích letech působil u továrního týmu Kawasaki a to do momentu jejího odchodu z MotoGP. Právě díky jeho manažerským zkušenostem má nyní Scott Redding v týmu skutečné kapacity ve svém oboru a velkou šanci získat v průběhu sezony ty nejlepší zkušenosti.

Po testu třídy Moto2 na okruhu v Montmeló, Scott Redding pro Motorcycle News uvedl: „V týmu  jsou neuvěřitelní profesionálové. Opravdu jsem si vzájemnou spolupráci užil. Bohaté zkušenosti Peteho a Mika mi pomůžou v mém dalším rozvoji závodního jezdce.“

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

10. prosince | Shoya Tomizawa by dnes měl 27 let. odkaz
8. prosince | Alex Rins dnes slaví 22 let.
26. listopadu | Takhle jezdce moc často nevídáme: odkaz
26. listopadu | Od pátku 24. 11. je již možné zakoupit vstupenky na GP České republiky 2018.
23. listopadu | Alex Márquez testuje v Jerezu motocykl MotoGP. Nahradil zraněného Lüthiho. odkaz