Salač pojede příští rok s týmem Snipers

Filip Salač na sociálních sítích oznámil, že příští rok bude závodit ve třídě Moto3 pro tým Snipers.
Salač pojede příští rok s týmem Snipers

Český jezdec Filip Salač letos jezdí s týmem Prüstel GP, ale příští rok se to změní. Včera večer totiž Salač na sociálních sítích oznámil, že příští rok pojede v Moto3 pro tým Snipers. Salačovým týmovým kolegou bude Tony Arbolino, který u týmu jezdí už letos. Romano Fenati přestoupí do Moto2.

„V roce 2020 budu závodit s týmem Snipers! Jsem opravdu šťastný a vděčný za tuto skvělou příležitost. Děkuji všem, kteří mi věří a podporují,“ napsal Filip Salač na svůj facebookový profil.

Zdroj a foto: Facebook Filipa Salače

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře


3. července | Letošní GP České republiky se opravdu pojede bez diváků, definitivně to potvrdil pořádající Spolek. Již zakoupené vstupenky budou platit na příští rok.
18. června | Jihomoravský kraj dnes podpořil konání GP České republiky v letošním a příštím roce. V úterý už podporu schválili i zastupitelé města Brna.
17. června | Příští týden budou v Misanu testovat některé týmy MotoGP a WSBK.
16. června | Zastupitelé města Brna dnes podpořili konání GP České republiky v letošním i příštím roce. Na oba ročníky Brno přispěje maximálně 60 miliónů korun. Ve čtvrtek bude o GP jednat zastupitelstvo Jihomoravského kraje.
11. června | Nový kalendář MotoGP pro rok 2020 byl zveřejněn. Začne se v červenci v Jerezu. odkaz